Лекція "Леся Українка: Драма усвідомлення тіні"

Письменниця Євгенія Кононенко змусить вас по-новому поглянути на видатну постать української літератури – Лесю Українку. Лекція відбудеться 23 листопада о 14:00 у Музеї книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9).

Євгенія Кононенко вже довгий час займається дослідженням життя й творчості Лесі Українки. Саме з лекціями про творчість Лесі Українки її запрошували польські університети. Проте в Україні з цієї теми вона виступатиме вперше. Наразі всі зацікавлені мають змогу лише ознайомитися з текстом її польської лекції "Те,що не вмирає", присвяченої "Лісовій пісні" як об’єкту масового споживання сьогодні. Цей текст увійшов до її нової збірки "У черзі за святою водою", яка вийшла у форматі е-книги. E-book новинку можна придбати у магазині ліцензійного контенту Bookland.

Під час лекції у незвичному ракурсі будуть розглянуті питання: Леся Українка як національна поетеса, в контексті світового явища national bard; багатогранність творчого доробку; які твори вважати головними; чи можливо, щоб про поетесу знали більше у світі, ніж знають зараз.

Лекція відбудеться у рамках нового проекту "Центру літературної освіти" – лекторію "Ключові постаті української літератури: сучасний погляд".

Як взяти участь?
Для участі в лекції обов’язково потрібно зареєструватися. Кожен слухач сплачує організаційний внесок – 50 грн. Кількість місць обмежена.

Дата і час: 23 листопада (субота), початок о 14:00.
Місце: Музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9).

ВІДЕО ДНЯ

Детальна програма лекторію

Місце:
Музей книги і друкарства України

Лектори:
Кононенко Євгенія

Вартість:
50 грн.

Реклама:

Головне сьогодні