Культурний захід "На Сошенка"

Культурний захід "На Сошенка" – це подія, яка запрошує гостей провести першу неділю липня в унікальній історичній місцині столиці, дізнатися, що роблять художники у перервах між виставками та вернісажами, влаштувати пікнік в старому яблуневому саду в приємній компанії та створити власний мистецький твір у співпраці з відомими авторами.

Лише протягом одного дня відвідувачі матимуть рідкісну можливість потрапити у студії художників та взяти участь у творчих воркшопах для дітей та дорослих, прогулятися садом та зазирнути в закутки старого будинку з понад 60-річною історією.

У рамках події також буде відкрита виставка про це особливе місце, зібрана з особистих архівів, старих фотографій та раритених картин, створених на Сошенка від 1960-х років до сьогодні. Окрім мистецьких заходів, гостей очікує насичена дитяча програма, пікнік та жива музика.

Напередодні на території комплексу художники працюватимуть на пленері, темою якого стане захопливе минуле та майбутнє цього місця. Гості "Сошенка" будуть першими, хто побачить ці роботи.

У програмі:

Безліч неймовірних історій з життя художників на Сошенка, 33

Воркшопи із ліплення, малювання, майстрування, колажу та ручного друку

Колективне висадження городу з Алевтиною Кахідзе

Пікнік у яблуневому саду та відпочинок на свіжому повітрі

Пироги, натуральні лимонади та домашні еклери від гастро-майстрів Tarte Glace Kyiv Soda Works, Pie Party і кав’ярень "Дім Кави ART" та "На Станіславьского"

Жива музика від гурту Black Maloka

Приносьте футболки або інший одяг - отримайте авторський принт

Приносьте різнокольорове ганчір’я - робитимемо велику гірлянду на подвір’ї

Будівля на Сошенка, 33 – культове в художній спільноті місце. Двоповерхова вілла, в якій і сьогодні працюють аспіранти київської академії, була спроектована 1949 року як генеральська дача.

Щоправда, одразу після завершення будівництва вона перейшла у власність Академії мистецтв СРСР, а згодом будову було передано Національній академії образотворчого мистецтва і архітекутри.

У різні часи тут працювали кращі українські художники, серед яких Михайло Вайнштейн, Сергій Григор’єв, Михайло Дерегус, Олександр Дубовик, Володимир Іванов-Ахметов та інші.

Власне будинок є прекрасним зразком повоєнної радянської архітектури й зберігся до сьогодні у майже незмінному вигляді, а на ділянці біля нього розбитий фруктовий сад та затишний парк із віковими соснами.

Усі заходи безкоштовні та є громадською ініціативою аспірантів і викладачів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Проект реалізований за підтримки Arts Trend Company

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 050 1738266

Реклама:

Головне сьогодні