Опера "КОРІОЛАН" у рамках проекту ТРОЇЦЬКОГО "НОВА МУЗИКА"

29 листопада о 19:00 у Центрі культури та мистецтв "КПІ" відбудеться довгоочікувана подія – прем’єра опери "КОРІОЛАН" (автор ідеї Влад Троїцький) за однойменною п’єсою Вільяма Шекспіра.

Цей драматичний твір був вибраний невипадково. На думку режисера і керівника проекту Влада Троїцького, більш актуальний і болісний текст для постановки у театрі сьогодні знайти складно.

В основі трагедії Шекспіра – життєпис давньоримського вождя Гая Марція Коріолана, із змалюванням політичних інтриг та бунту народу проти свого лідера. "Коріолан" – ну дуже актуальний сьогодні. Це такий гадючник, умовно "кулуари Верховної Ради", - коментує Влад Троїцький.

Репетиції опери "Коріолан", яка має всі шанси стати однією з головних театральних прем'єр сезону, почалися у серпні. І вже 20 вересня в рамках "ГОГОЛЬFEST" глядачам було представлено 45-хвилинний тізер майбутньої вистави.

Музичну палітру опери утворюють поєднання тембрів акустичних інструментів та електроніки, академічної та народної манер співу, складних гармоній та сучасних драйвових ритмів.

При роботі над оперою київські музиканти шукали принципово новий стиль, нову музичну мову. "Я давно думаю про необхідність розвивати нову академічну музику. Обіцяю: "Коріолан" звучатиме по-справжньому цікаво і сучасно", - каже Влад Троїцький.

29 листопада глядачі побачать два відділення тривалістю 50 хвилин кожне.

Реклама:

Головне сьогодні