П'ятий Irishfest: нове кіно Ірландії

Київський Міжнародний Кінофестиваль «Молодість» представляє 5-ий Irishfest: Нове кіно Ірландії з 12 березня.

Фестиваль ірландського кіно від «Молодості» повертається до Дня святого Патріка. У програмі IrishFest – шість нових стрічок із країни трилисника, що мали чималий успіх у національному та закордонному прокаті.

17 березня о 19:00 – фільм «Ірландський паб» (The Irish Pub, режисер Алекс Фіґан / Alex Fegan), чарівна і щира документальна стрічка, шана найвидатнішій інституції ірландського суспільства – пабам, а точніше, їх власникам – «пабліканцям». Персонажі фільму керують власними пабами, що передавалися в їх сім’ях у спадок через багато поколінь. У їх теплі, дотепності й мудрості – душа й серце «Ірландського пабу».

13 березня 19:00 та 16 березня о 17:00 – oдна з найбільш успішних за всю історію ірландських комедій – «Харді Бакс» у кіно» (The Hardy Bucks Movie, режисер Майк Кокейн / Mike Cockayne). Заснований на визнаному телесеріалі, фільм розповідає про зграю щиросердих лайдаків, що залишають скромне життя в маленькому ірландському місті й вирушають у мандрівку через Європу, щоби вболівати за національну футбольну збірну на Євро-2012 у Польщі. Несподіваний поворот виникає на їхньому транзиті через Амстердам. Гадюка, запеклий ворог цієї групи, може допомогти їм у труднощах або ж ускладнити їх.

12 березня 19:00, 15 березня 17:00 – «Туса по-ірландськи» (The Stag, режисер Джон Батлер / John Butler) – ще одна комедія з відомим ірландським актором Ендрю Скоттом у головній ролі, про дуже сучасного ірландського молодика, який на пораду нареченої неохоче погоджується провести холостяцький вікенд зі своїми чемними друзями, вирушивши в кемпінг на захід Ірландії. Вони розчаровані, коли до їх подорожі приєднується брат нареченої на прізвисько «Машина» – шалений і непередбачуваний альфа-самець, вибухове підсвідоме в їх колективному Еґо. «Машина» – це справжня стихія, і під його проводом подорож хлопців на схил гори, без сучасних зручностей (а згодом і одягу) стає стимулом до їх самоусвідомлення як чоловіків, учить їх бути правдивими один з одним про власні почуття.

14 березня о 19:00 та 17 березня о 17:00 – документальний трилер «Вершина» (The Summit, режисер Нік Раян / Nick Ryan) – історія про гімалайський пік K2, більш відомий як Дика Гора. Через безпрецедентну смертність альпіністів – один із чотирьох – вона заслужила назву однієї з найбільш вбивчих вершин планети. Та поруч із будь-яким високим ризиком іде жага здолати виклик. У серпні 2008 року 22 альпіністів із кількох міжнародних експедицій сходяться у Гай Кемп, останньому привалі гори К2 перед сходженням на пік. Через 48 годин 11 з них гинуть чи зникають безвісті. Неначе в фільмі жахів, що став реальністю, гора, здається, починає по одному забирати життя скелелазів.

14 березня о 17:00 та 16 березня о 19:00 – романтична комедія «Затримка» (Standby, режисери Роб Берк і Ронан Берк / Rob Burke & Ronan Burke) оповідає про молоду пару колись закоханих, невдаху Алана і красуню Еліс, що випадково зустрічаються через багато років в аеропорті Дубліна. Еліс очікує на затриманий виліт до Нью-Йорка, й Алан ледь вмовляє її залишитись на день у Дубліні. Можливо, за цей незабутній вечір вони усвідомлять, що ідеально підходять одне одному. «Затримка» – фільм про те, як твоє третє десятиріччя розвивається не так, як хочеться, та про те, як заново закохуєшся в добре знайомі вже дівчину й місто. У головних ролях – молода зірка ірландського кіно Браян Ґлісон, наймолодший з відомого акторського сімейства, та Джесіка Паре – Меґан з видатного серіалу «Безумці» (Mad Men).

13 березня о 17:00 та 15 березня о 19:00 – «Легке життя» (Life’s a Breeze, режисер Ленс Дейлі / Lance Daly) – тепла й динамічна комедія про сім’ю, що живе в Ірландії після періоду «кельтського тигра». Мати сім’ї Нен засмучується, коли з’ясовує, що її безробітний син-нероба Колм разом із небогою Еммою влаштовують генеральне прибирання дому і викидають її старий матрац, де Нен ховала всі свої заощадження – близько мільйона євро. Коли Колм оприлюднює публічний заклик допомогти віднайти матрац – починається несамовите полювання на сміття, через що це багатство може бути втрачено назавжди.

Усі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Детальну інформацію шукайте на сайті кінотеатру.

Місце: Культурний центр «Кінотеатр "Київ"» (вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 19), Вартість: 40–50 грн, Організатори: Міжнародний кінофестиваль «Молодість»

Реклама:

Головне сьогодні