Проект «Космос: Машина часу»

Рівно 50 років тому, 18 березня 1965, вперше в історії Землі відбувся вихід людини у відкритий космос. На честь цієї історичної події сферичний кінотеатр AtmAsfera 360 / Київський планетарій відкриває виставку «Космос: Машина часу». Це масштабний проект, який подарує дивовижну можливість побувати в космосі «п'ятдесятирічної давності», здійснити подорож по ключових подіях і познайомитися з культовими особистостями космонавтики, завдяки яким почалася «Космічна ера» людства.

Пусковим механізмом «машини часу», яка перенесе всіх на півстоліття тому, стануть сотні раритетів, що яскраво ілюструють епоху розквіту космічної ери, космічну лихоманку, що охопила людство. Космос був скрізь: на обкладинках журналів, на листівках, поштових марках, сувенірах, іграшках, у шкільних підручниках, в предметах інтер'єру, на фотографіях, в літературі, кіно, на світових подіумах.

Вперше для широкої публіки буде виставлена значна частина унікальної колекції, присвяченій темі космосу, яку було зібрано киянином Юрієм Шевела за три десятиліття. Це, без сумніву, єдина «колекція колекцій» такого масштабу на території СНД. Також на виставці - експонати з знаменитого Музею космонавтики ім. С.П. Королева, що знаходиться на батьківщині Головного Конструктора у м. Житомир, вперше привезені в столицю для цього проекту. Вони яскраво окреслюють величезний внесок у розвиток світової космонавтики, зроблений українськими вченими.

У програмі виставки: кінопокази, лекції «кінофантастики 60-х», «Мода і Космос», зустрічі з вченими, космонавтами, письменниками-фантастами, прем'єри новинок сферичного відео, презентації, екскурсії, майстер-класи, концерти, космо-вечірки та багато інше.

Урочисте відкриття: 18 березня, о 17:00 (вхід за акредитацією та запрошеннями).

Виставка працює з 19 березня по 31 травня 2015 року. Працює без вихідних, можливий супровід екскурсовода.

Вартість квитків: 25–45 грн.

Час роботи: з 10:00 до 8:00 вечора (без вихідних).

Замовлення екскурсій, довідки за телефоном: +380 (44) 229 61 21.

Місце: Atmasfera 360 (вул. В. Васильківська, 57/3, приміщення Київського планетарію), Вартість: 25–45 грн, Організатори: Atmasfera 360 , Музей космонавтики ім. С.П. Корольова

Реклама:

Головне сьогодні