Лекція з циклу «Як писали класики: Маріо Варґас Льоса»

«Центр літературної освіти» започатковує лекторій «Як писали класики». Провідні літературознавці й письменники розкажуть про правила письма, літературні концепції та письменницькі техніки, котрим вчили визнані класики літератури.

Перша лекція відбудеться в Києві 28 березня, і героєм стане Нобелівський лауреат – Маріо Варґас Льоса.

Програма лекторію складається з 10 лекцій, кожна з яких відбуватиметься щомісяця. Слухачі лекторію дізнаються про літературні техніки і прийоми, письменницький інструментарій, котрим користувалися класики української та світової літератури. Також лектори розкажуть про погляди на літературу і мистецтво, які активно висловлювали класики у своїх працях, статтях, книжках.

Кожен письменник, лекції яким будуть присвячені, має багато матеріалу, що можна об’єднати під рубрикою «поради молодим письменникам». Уся інформація систематизована і проаналізована лекторами й буде викладена у доступній формі під час лекторію.

Автор першої лекції «Як писали класики: Маріо Варґас Льоса» – Ростислав Семків – літературознавець, видавець, перекладач, публіцист, директор видавництва «Смолоскип», викладач в «Києво-Могилянській Академії». Тривалість лекції – 2 години.

Маріо Варґас Льоса – лауреат Нобелівської премії з літератури 2010 року. Перуанський шістдесятник і, природно, дисидент. Більшість його книг спричиняли скандал і, як наслідок, здобували значну популярність. Це романіст, який знає, як писати, й активно висловлює свої погляди на літературу.

Щоб відвідати лекцію, обов’язкова попередня реєстрація. Прийом заявок триває до 27 березня включно. Кількість місць обмежена.

Вартість: 70 грн.

Контактна особа: Мар’яна Хемій, +380 (93) 767 43 81, litosvita.org@gmail.com.

Місце: Музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9), Лектори: Семків Ростислав, Вартість: 70 грн, Організатори: Центр літературної освіти

Реклама:

Головне сьогодні