Концерт україно-грузинської дружби: Софі Віллі, Gapochka та Black Balloon

13 червня о 18:00 у Києві відбудеться концерт на честь україно-грузинської дружби, на якому виступлять Софі Віллі, Gapochka та Black Balloon. Двогодинний концерт за участю молодих гуртів буде безкоштовним для відвідування та відбудеться у рамках фестивалю «Атмосфера Грузії».

«Ми хочемо, щоб відвідувачі одразу поринули в атмосферу гірської країни, відчули ритми не тільки традиційної Грузії, а й сучасної. Музика завжди об’єднувала людей, тому на знак україно-грузинської дружби ми вирішили зробити спільний виступ наших гуртів та грузинських виконавців», – розповідає організатор Катерина Старунська.

Хедлайнером концерту стане україно-грузинська виконавиця Софі Віллі. «Історії наших країн дуже схожі і, наскільки я пам’ятаю, ми завжди міцно дружили, – ділиться Софі Віллі. – Я наполовину українка, Україна – мій другий дім, і я цим дуже пишаюся. Тож я з радістю погодилася виступити на фестивалі, бо дуже хочу подарувати українцям атмосферу Грузії».

На підтримку добрих стосунків двох країн на концерті зіграють молоді українські гурти Gapochka та Black Balloon.

Крім музичного концерту, відвідувачі фестивалю на Столичному шосе 103 в ТРЦ «Атмосфера» зможуть скуштувати традиційні грузинські страви, побачити виступи грузинських колективів та навчитися танцювати картулі, шалахо та лезгінку. Атмосферу гірської країни можна буде відчути і завдяки традиційним грузинським пісням, що звучатимуть як у записі, так і наживо. Організатори події готують великий інформаційний стенд, що розповість гостям фестивалю про найбільш значущі досягнення у країні, які відбулися завдяки реформам. Основу ж експозиції в галерейному просторі складуть світлини українських та грузинських фотографів, які познайомлять гостей із краєвидами Грузії. Особливу увагу на фестивалі приділять дітям. Для них організатори готують різноманітні майстер-класи, розваги на батутах та інших атракціонах.

Вхід на фестиваль безкоштовний.

Місце: ТРЦ «Атмосфера» (Столичне шосе, 103), Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні