Фестиваль україно-грузинської дружби «Атмосфера Грузії»

13–14 червня пройде фестиваль «Атмосфера Грузії», відвідувачі якого зможуть стати гостями на справжньому грузинському застіллі та скуштувати страви грузинської кухні, подивитися грузинське кіно, навчитися танцювати грузинські танці та співати грузинських пісень.

«Україну та Грузію вже давно пов’язує міцна дружба. А події останніх років зробили наші народи по-справжньому рідними. Сьогодні ми хочемо познайомити з цією дивовижною країною тих, хто в ній ще не бував, та знову закохати усіх, хто встиг доторкнутися до культури стародавньої держави. Які вони, справжні грузини, що таке грузинське застілля, в чому особливість грузинського кінематографу, як відчути душу цього самобутнього народу – про це і розкаже наш фестиваль «Атмосфера Грузії», – розповідає організатор Катерина Старунська.

Хочеш зрозуміти людину – сядь із нею за стіл, говорять у Грузії. Відвідувачі фестивалю зможуть скуштувати шашлик, хачапурі по-аджарськи, чахохбілі, сациві, хінкалі, які приготують грузинські ресторани, представлені у зоні фудкорту. Замовивши страви, гості події не будуть розходитися за окремі столики, а зберуться на велике грузинське застілля з вином і красномовними тостами.

Втім, Грузія – це не лише шашлик і вино, а й запальні народні танці. На фестивалі пройдуть виступи і майстер-класи грузинських колективів. Відвідувачі матимуть змогу навчитися танцювати картулі, шалахо та, звісно ж, лезгінку. Атмосферу гірської країни можна буде відчути і завдяки традиційним грузинським пісням, що звучатимуть як в записі, так і наживо.

Також організатори події готують великий інформаційний стенд, що розповість гостям фестивалю про найзначущі досягнення у країні, які відбулися завдяки реформам. Основу ж експозиції в галерейному просторі складуть світлини українських та грузинських фотографів, які познайомлять гостей із краєвидами Грузії. Доповненням фотовиставки стане спеціальна активність, у рамках якої кожен бажаючий зможе надіслати або просто принести і повісити на стіну своє фото із Грузії: у когось це буде знімок подорожі 1985 року, а у когось – цьогорічної поїздки.

Особливу увагу на фестивалі приділять дітям. Для них організатори готують різноманітні майстер-класи, розваги на батутах та інших атракціонах.

Подія на Facebook.

Вхід вільний.

Місце: парковка ТРЦ «Атмосфера» (Столичне шосе, 103), Безкоштовно, Організатори: Виставкова галерея

Реклама:

Головне сьогодні