Перша Книжкова Толока у Запоріжжі

Програма фестивалю передбачає проведення соціокультурних та мистецьких заходів, у яких візьмуть участь українські та зарубіжні видавці, письменники, поети, художники-ілюстратори та дизайнери. .

Усі фестивальні події проходитимуть на базі виставкового центру "Козак палац". Організатори книжкової толоки – Асамблея діячів культури Запоріжжя та Центр мистецтв "АРТ-Простір".

З 2008 року в Запорізькій області не проводилось жодного резонансного культурного заходу у форматі книжкового фестивалю. Разом з тим видавничі форуми та книжкові виставки набули особливої актуальності на тлі подій, що відбуваються в нашій країні. У цих умовах Запоріжжя має стати форпостом українського слова, української думки й української книги.

Саме тому було засновано фестиваль "Запорізька книжкова толока". Організатори переконані: Толока сприятиме інтеграції громади регіону до загальноукраїнського та міжнародного читацького простору, а також – пошуку суспільних компромісів та порозуміння. Адже саме культура об’єднує націю.

Мета фестивалю – залучення до суспільного діалогу різних верств населення, зокрема вимушено переміщених осіб (ВПО), членів сімей військовослужбовців, людей з особливими потребами, молоді й інших категорій мешканців м. Запоріжжя та Запорізької області.

ВІДЕО ДНЯ

Протягом трьох днів Толоки увагу учасників буде спрямовано, зокрема, на узгодження поглядів щодо пом‘якшення дестабілізуючих наслідків конфлікту в Україні, формування відкритого комунікаційного і творчого простору, інтеграцію до суспільного життя людей з особливими потребами, створення умов для відновлення традицій родинного читання.

У рамках фестивалю також проводиться всеукраїнський конкурс поезії та короткої прози "Запоріжжя в часі і просторі". За його підсумками буде видано Альманах Запорізької книжкової толоки, де разом з кращими роботами авторів-конкурсантів будуть опубліковані твори визнаних письменників – учасників фестивалю.

Контакти: Палац культуры ВАТ "ЗАлК" (2 поверх): Центр мистецтв "АРТ-Простір"

просп. Металургів, 1а, Запоріжжя, Україна, 69000

toloka.net

+380 67 618 2520

а додатковою інформацією звертайтеся в прес-службу:

[email protected]

Реклама:

Головне сьогодні