Зустріч-лекція «Трансформації міських просторів. Активізація місцевих спільнот (досвід Чехії та України)»

18 серпня в рамках програми Tandem Ukraine та проекту «SUM of SUN. Планета Голосієво» відбудеться зустріч-лекція «Трансформації міських просторів. Активізація місцевих спільнот (досвід Чехії та України)».

Підніматимуться такі питання:

ВІДЕО ДНЯ

Які організації, проекти, ініціативи визначають сучасний культурний обрис Праги?

Як місцеві спільноти впливають на розвиток різних її районів?

Як митці освоюють простори колишніх фабрик та заводів? Як застосовувати подібні практики в Україні?

Після лекції відбудеться обговорення, до якого запрошуються всі охочі. Учасники:

Їндріх Кріппнер (Прага)

Очолює Центральноєвропейський інститут культурної освіти та Європейську мережу культурних менеджерів Oracle. Спеціалізується на питаннях культурної політики та міжнародної співпраці. Засновник і керівник організації Free Apples, що з допомогою освітніх та творчих ініціатив залучає мешканців Праги до активної участі у процесах розвитку міста. Зузана Ружичкова (Прага)

Закінчила Празьку академію образотворчих мистецтв та Масариків університет у Брно. З 2012 року живе й працює у Празі. Входить до групи художників, що створили мистецький центр Pragovka з виставковим простором та майстернями на території закинутого автомобільного заводу.

Тетяна Манзюк (Київ)

Менеджер проектів агенції «АртПоле» – організатора мистецьких акцій і полідисциплінарних проектів у різних регіонах України, зокрема однойменного фестивалю. Тетяна поділиться досвідом взаємодії з місцевими мешканцями під час організації та проведення мистецьких подій, а також впливу цих подій на подальший розвиток територій і громад.

Катерина Тейлор (Київ)

Менеджер культурних проектів, співзасновниця організації «Платформа для сучасного мистецтва» та агентства Art Management, яке займається створенням та управлінням проектами у сфері сучасної культури та візуальних мистецтв. Один із проектів – Port –мультифункціональний простір для сучасних культурних ініціатив. Під час доповіді йтиметься про досвід ревіталізації колишнього промислового об'єкту, інноваційний потенціал креативних індустрій і те, як комунікації й ідеї трансформують місто.

Вхід вільний. Потрібна реєстрація.

Усі питання за номером: +380 (98) 559 69 11.

Місце: Хармс (вул. Володимирська, 45а), Лектори: Тейлор Катерина , Зузана Ружичкова І Zuzana R??i?kov?, Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні