Public Science: лекція «Парадокс вірусів: життя без ознак життя»

Науково-популярний лекторій Public Science, що популяризує науку для широкої аудиторії, представляє нову тему і запрошує відвідати чергову зустріч. Віруси, безумовно, є найбільш парадоксальною формою життя. Напевно, тому, що ознак життя у них якраз і немає.

Вченим відомі дві принципові форми живих організмів:

ВІДЕО ДНЯ

- одноклітинні – коли одна клітина має всі властивості живих організмів;- багатоклітинні – коли цими властивостями володіє група різнотипних клітин.

Вірус же принципово відрізняється від усього відомого нам живого, в першу чергу тим, що він не живий, і при цьому він живе буквально скрізь. Цей парадокс та багато інших пояснить заступник директора інституту імунології НМУ ім. Богомольця, Дмитро Мальцев.

На зустрічі ви дізнаєтесь:

- що таке вірус і які бувають типи вірусів;- як з ним боротися;- чи можуть бути віруси у вірусів;- вірус – це давнє явище або результат еволюції;- чи можна створювати віруси штучно;- чи можна використовувати віруси в лікувальних цілях.

Дмитро Мальцев – клінічний імунолог, невропатолог. Спеціалізується на імунодефіцитах і опортуністичних інфекціях, в тому числі – вірусних інфекціях. Працює заступником директора Інституту імунології та алергології НМУ імені О.О. Богомольця. Кандидат медичних наук.

Вартість: 120 грн, умови простору включено. Знижка для студентів – 20%.

Реєстрація обов'язкова.

Якщо у вас виникли питання, звертайтесь: [email protected], +380 (93) 377 45 94.

Матеріал розміщено на правах реклами

Місце: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3), Вартість: 120 грн, Організатори: Public Science

Реклама:

Головне сьогодні