Розмова з Паулєм Мельцером в Я Галерея

25 серпня в арт-центрі Я Галерея відбудеться розмова з німецьким художником Паулєм Мельцером про ідентичність та різноматність, під час якої він презентує деякі зі своїх робіт. Також відвідувачі побачать відеоінсталяцію автора «Інвентаризація / моє» (2015).

Модератор події – Алевтина Кахідзе.

ВІДЕО ДНЯ

Пауль Мельцер (Paul Melzer, 1985) – резидент приватної резиденції «Розширена Історія Музичів» – довгострокового проекту художниці Алевтини Кахідзе та Володимира Бабюка, метою якого є поширення історії села Музичів.

Мельцер живе і працює в Берліні. Отримав диплом Вищої школи мистецтв у Дрездені (2014) та продовжує навчання в майстерні професора Монікі Брандмайр (Monika Brandmeier). Художник працює зі звуковими та відеоінсталяціями, створює живопис, малюнки та фільми. За останні два роки був у Києві тричі. Відвідування України для Пауля, це по-перше ­– зацікавлення власною ідентичністю (він має родинні зв’язки з Україною), а по-друге – мистецький інтерес про формування ідентичностей.

Розширена Історія Музичів / Expanded Muzychi History відбувається протягом літа кожного року, в персональній майстерні художниці Алевтини Кахідзе в с. Музичі під Києвом. Відповідно до концепції програми, художники, теоретики та куратори запрошується не для роботи над дослідженнями чи виставками: «Я буду запрошувати їх просто бути тут, бути собою, бути в Музичах, тим самим поширюючи історію цього маленького місця» (А. Кахідзе). Впродовж проекту запланована книга «Розширена Історія Музичів», куди увійдуть біографії та інформація про всіх учасників проекту з перекладом на українську.

Вхід вільний.

Місце: Арт-центр Павла Гудімова "Я Галерея" на Хорива (вул. Хорива, 49б), Безкоштовно, Організатори: Арт-центр Павла Гудімова «Я Галерея»

Реклама:

Головне сьогодні