Ukrainian Fashion Week SS16

Ukrainian Fashion Week традиційно відбудеться у Мистецькому Арсеналі, щоправда організатори обіцяють здивувати медіа та гостей безпрецедентним розмаїттям локацій, задіяних для спеціальних проектів насиченої Програми жовтневого UFW.

Вже традиційно, Ukrainian Fashion Week обирає для рекламної кампанії відомих українських моделей, що визнані світовою fashion-спільнотою.

Обличчям нового сезону Ukrainian Fashion Week весна-літо 2016 стала Вікторія Сасонкіна – українська модель, відома в усьому світі.

В Україні Вікторія Сасонкіна співпрацює з аґентствами "L-models" та "Art Podium". Постійно живе у Нью-Йорку. Вже у 17 років Вікторія підписала контракт з модельним аґентством Major Management в Парижі. 2008 року всесвітньо відомий fashion-фотограф Стівен Мейзел назвав її своєю музою.

А у 2010 році українська модель Вікторія Сасонкіна увійшла до списку 20 найкращих моделей світу.

ВІДЕО ДНЯ

Для нового кампейну Ukrainian Fashion Week стиліст зйомки Веніамін Брикалін обрав 5 луків з колекцій, що були продемонстровані у березні 2015 року. В рекламній кампанії 37-го UFW Вікторія Сасонкіна знялася в образах від українських дизайнерських брендів – POUSTOVIT, ELENAREVA, LITKOVSKAYA, FROLOV та BEVZA.

Зйомка нової рекламної кампанії Ukrainian Fashion Week відбулася на найпрофесійнішій фотолокації Києва – STUDIO 1. Над зйомкою нового кампейну UFW працювала команда професійних фахівців: стилістом став Веніамін Брикалін, фотографом – Ксенія Каргіна, зачіску створив стиліст Павло Лотник, а make-up – відома художниця з гриму, стиліст і візажист Світлана Римакова.

Реклама:

Головне сьогодні