Зустріч «Роль культури і мистецтва в індустріальному місті, що розділене культурними відмінностями»

26 вересня о 19:00 відбудеться зустріч із Девідом Бойдом та Полом Маршалом (Белфаст, Північна Ірландія) на тему «Роль культури і мистецтва в індустріальному місті, що розділене культурними відмінностями». Художники розкажуть про конфлікт в Північній Ірландії, історії розвитку культурних центрів і їх боротьбі за мир та взаєморозуміння в рідному місті.

З 22–25 вересня Девід Бойд та Пол Маршал працюють в Маріуполі і намагаються провести паралелі між конфліктом на Сході України та в Північній Ірландії. Художники зустрічаються з місцевими активістами, художниками і працівниками культурної галузі щоб передати досвід примірення мешканців свого міста через мистецтво та культуру.

Beat Carnival – культурний центр в місті Белфаст, Північна Ірландія. Центр займається роботою щодо примирення протиборчих сторін, що живуть в Північній Ірландії після конфлікту, який триває вже більше 40 років.

Beat Carnival знаходиться на передовій лінії карнавальних мистецтв в Північній Ірландії з моменту його заснування в 1993 році. У центрі реалізуються освітні і розвиваючі програми, надається доступ до робочих інструментів, а також проводяться великомасштабні паради і перформанси, беруть участь тисячі людей щороку. Beat – унікальна ініціатива для Північної Ірландії через масштаб подій, аудиторії, конструкції платформ, створення реквізиту та костюмів і високого рівня професіоналізму художників.

Девід Бойд – голова громадської організації Beat Carnival в Белфасті, Північна Ірландія. Ця організація вже протягом 25 років проводить масштабний карнавал в місті, метою якого є примирення двох конфліктуючих сторін: пробританських лоялістів та ірландських націоналістів. В рамках зустрічі Девід розповість про паралелі між ситуацією на сході України і півночі Ірландії , а також про те, як громадські і культурні активісти зможуть почати процес примирення в країні.

Пол Маршалл – художник з Белфаста, що працює в сфері мультимедіа на пост-індустріальні та пост-конфліктні теми, вивчає людей і місця, архітектуру і культуру, зв'язки та відчуття ідентичності. Магістр Мистецтв у Школі Мистецтв при Ольстерскому Університеті в Белфасті і володар нагороди Королівської Академії Ольстера (2015).

Подія в Facebook.

Місце: Фонд Ізоляція. Платформа культурних ініціатив. (), Безкоштовно, Організатори: Фонд «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив»

Реклама:

Головне сьогодні