Фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health»

З 7 по 8 листопада проходитиме шостий Фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health». Гостей чекають практичні знання в галузі правильного харчування від найкращих дієтологів та інших фахівців у цій галузі, доступ до найбільшого ярмарку здорових і органічних продуктів, кулінарні майстер-класи з приготування здорових страв, медичні консультації, дитяча зона і розваги.

Шостий фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health» змінить вже звичні стіни НСК «Олімпійський» на затишну локацію в духовному центрі Києва – на перетині Андріївського узвозу і вулиці Десятинної, в галереї Д12, яка розташована по вулиці Десятинній, 12. Входи на фестиваль буде два: головний, з вулиці Десятинної 12, і додатковий, в обхід Андріївської церкви, через «Алею художників», по вулиці Боричів Тік, 11.

На трьох поверхах галереї розташуються кілька зон фестивалю:

1) на 1 поверсі буде розташовуватися лекційна зона, в якій протягом двох днів дієтологи та інші фахівці цієї сфери навчатимуть гостей практичним знанням і основам правильного харчування. Тут також розташується затишна зона медитацій з музикою, де можна буде відпочити, попрактикуватися в йозі і випити чаю. Входити в цю зону краще з центрального входу по вулиці Десятинна, 12.

2) на 2 поверсі гості поринуть в атмосферу кулінарного мистецтва і здорової їжі. Тут пройдуть кулінарні майстер-класи з дегустаціями від найкращих українських шеф-кухарів і кулінарних блогерів. Відвідувачі фестивалю також зможуть стати свідками рекорду України з випікання найдовшого пирога. На цьому поверсі розташується «здоровий фудкорт», де серед розмаїття напрямів і шкіл здорового харчування кожен гість зможе знайти щось для себе. Зона відпочинку і велика дитяча зона будуть розташовані на цьому ж рівні.

3) на 3 поверсі фанатів здорового способу життя чекає ярмарок здорових продуктів та зелених технологій, де буде представлено 50 магазинів і виробників. Тут можна буде придбати все: від проростків і готових продуктів до органічної косметики і техніки.

Більш детальна програма буде з'являтися на сайті фестивалю і на сторінці фестивалю у Facebook.

Купити квитки.

Місце: D12 вул. Десятинна 12 (вул. Десятинна, 12), Вартість: 40 грн

Реклама:

Головне сьогодні