Лекція Public Science «Пам'яті Джона Неша: Теорія Ігор»

18 листопада в рамках чергового заходу проекту Public Science відбудеться лекція кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка, Сергія Доценка.

Джон Неш – один з найбільш одіозних і харизматичних вчених-математиків. Своє життя присвятив роботі в галузі теорії ігор та диференціальної геометрії. Страждав на психічні розлади і все життя боровся із шизофренією. 11 жовтня 1994, у віці 66 років, Джон Неш отримав Нобелівську премію в галузі економіки «За аналіз рівноваги в теорії некооперативних ігор. На основі його біографії був знятий відомий фільм – «Ігри розуму».

На лекції Сергій Доценко поверне вас у часи становлення Джона Неша як математика, розповість ключові моменти його біографії, життя, роботи на математичному полі, і нарешті, визнання заслуг і досягнень Джона Неша Нобелівським комітетом.Крім цього будуть розкриті такі питання:- що таке теорія ігор? Як і ким вона була запропонована;- що таке уявленя ігор;- які бувають типи ігор;- як вона застосовується сьогодні;- за що саме була дана Нобелівська премія в 1994 році.

Це одна з «класичних» лекцій Сергія Доценка, і вона буде цікава як профільним фахівцям, так і людям далеким від світу цифр.

Вартість: 120 грн. (умови простору включені)

Попередня реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

Якщо у вас виникли питання, звертайтесь: [email protected], +380 (63) 964 06 98

Місце: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3), Вартість: 120 грн, Організатори: Public Science

Реклама:

Головне сьогодні