Інтерв'ю-співбесіда для вступу в Лондонський Університет Мистецтв

Талановитим абітурієнтам з України надається унікальна можливість вступити до Університету Мистецтв, Лондон за підсумками інтерв'ю-сесії, яка відбудеться 27 листопада. Завдяки офіційній присутності в Києві одного з найвідоміших у світі вишів, що спеціалізується в галузі дизайну, мистецтва, моди, медіа, комунікацій, елітна британська освіта є доступною для українців.

Співбесіду до Університету Мистецтв зможуть пройти всі бажаючі – від абітурієнтів і студентів до модельєрів, режисерів, дизайнерів, фотографів, арт-критиків і представників інших спеціальностей, що вже отримали професійне визнання. На інтерв'ю чекають усіх, хто хоче отримати найкращу британську освіту.

Участь безкоштовна.

Рішення приймальної комісії абітурієнт дізнається одразу ж після співбесіди, а при позитивному результаті йому буде надано офіційне запрошення на навчання на фірмовому бланку Університету.

Для того, щоб бути допущеним до співбесіди, кожному абітурієнту необхідно пройти обов'язковий попередній відбір, у процесі якого буде оцінено потенційну готовність претендента, а також будуть надані рекомендації з підготовки портфоліо.

Попередній відбір проводиться фахівцями офіційного ексклюзивного представника Університету Мистецтв, Лондон в Україні – Освітньої Групи «ДонСтрім».

Зареєструватися для допуску до іспиту можна за телефонами: +380 (44) 496 09 48; +380 (44) 279 35 84

Місце: Офіс освітньої групи DonStream (вул. Золотоворітська, 13), Безкоштовно, Організатори: Освітня компанія DonStream

Реклама:

Головне сьогодні