Виставка MOVED ON!

Міжнародна організація з міграції (МОМ) та Щербенко Арт Центр з 22 грудня по 16 січня презентують груповий виставковий проект MOVED ON! до Міжнародного дня мігранта 18 грудня.

Учасники: Мирослав Вайда, Тетяна Гершуні-Галаган, Сергій Кайдак, Alina Kopytsa, Беата Корн, Alina Maksimenko, Лев Маркосян, Oxana Pyzh, Olesja Sekeresh, руслан тремба, Валерія Трубіна.

Проект MOVED ON! покликаний відобразити художнє переосмислення досвіду міграції.

Художники, які взяли участь у проекті, мають той чи інший міграційний досвід і у своїй творчості відштовхуються від життєвих ситуацій своїх близьких, друзів, але перш за все – власних історій. Так, наприклад, робота художниці Аліни Максименко «Поле» є роздумами над відносністю поняття «своєї землі під ногами». Оксана Пиж створює портрети своїх знайомих, які назавжди поїхали з рідної країни. Робота Аліни Копиці – це її весільна сукня, на якій –п’ятирічне листування художниці з майбутнім чоловіком, у якому, у свою чергу, – роздуми та обговорення проблеми візових кордонів, що розділяють закоханих.

Проект Беати Корн розповідає про спробу зберегти від втрати родинні зв’язки з близькими, які поїхали за кордон. Художники Сергій Кайдак, Мирослав Вайда, Руслан Тремба працюють з темою самоідентифікації та самоусвідомлення, життя у межах себе, власного «я», звертаючись до особистих спогадів, одночасно спільних для всіх мігрантів. Олеся Секереш відкриває завісу життя тих, хто готовий говорити про колись прийняте рішення надовго покинути дім. Досвід міграції таких художників, як Валерія Трубіна, Тетяна Гершуні-Галаган, Лев Маркосян є неабиякою частиною їхньої творчої біографії і, звісно, ним пронизані більшість робіт художників.

Місце: Щербенко Арт Центр (вул. Михайлівська, 22в), Безкоштовно, Організатори: Щербенко Арт Центр

Реклама:

Головне сьогодні