Зустріч-презентація проекту ВХІДнаСХІД

Тема культурної децентралізації дедалі частіше порушується в українському інформаційному просторі. На її необхідність вказують активісти, митці, європейські експерти, а самі мешканці віддалених мікрорайонів, міст та містечок, що донедавна знаходились на периферії культурного життя, починають проявляти ініціативу. Ця потреба існує в Україні вже давно, як і різної успішності спроби на неї реагувати. Про одну із практик української культурної децентралізації ви зможете поговорити з організаторами та учасниками проекту АртПоле: ВХІДнаСХІД, що протягом жовтня-листопада тривав у Приазов’ї:

Оля Михайлюк – одна з засновників агенції АртПоле, перформерка, режисерка. Останні роботи: «Альберт, або Найвища форма страти»,«роздІловІ», цикл перформансів ____просто____пішли__

ВІДЕО ДНЯ

Вадим Ільков – оператор-постановник документальних та анімаційних стрічок, режисер, фотограф. Останні роботи: док.фільм «Вальс «Алчевськ».

Під час зустрічі відбудеться презентація фотопроекту «Узбережжя» Вадима Ількова (Київ) та Сергія Кравченка (Мінськ). Обидва провели деякий час у Бердянську – в рамках творчої резиденції ВХІДнаСХІД. Узбережжя – це завжди взаємовпливи суші та моря, які виявляються в особливому рельєфі й кліматі, тому багато з них стають курортами. Проте не наше Приазов’я сьогодні. Спустошені санаторії й сюрреалістичні пейзажі надихають художників, але дещо засмучують місцевих жителів. Як зберегти цю химерну красу, але дозволити людям бути просто щасливими?

Місце: Хармс (вул. Володимирська, 45а), Лектори: Михайлюк Оля | Olya Mykhailiuk , Вайда Мирослав , , Безкоштовно, Організатори: АртПоле

Реклама:

Головне сьогодні