Лекція митця Якоба Фуглесанга Міккельсена «Мистецтво і культура – інструмент для вирішення глобальних проблем»

25 березня на лекторій для менеджерів культури Too Smart Brunches завітає датський митець Якоб Фуглесанг Міккельсен, що використовує культуру в інтересах сталого майбутнього та вдало поєднує питання екології та мистецтва, привертаючи увагу до вирішення проблемних питань.

Якоб Фуглесанг Міккельсен є засновником проекту CO2 Green Drive Project та організовує мистецькі, технологічні та кліматичні заходи та перфоманси по всьому світу на підтримку зеленого зростання і глобальних екологічних змін. Полум’я, котре мотивує Jacob на роботу над проектом «The CO2 Green Drive» загорілося від його сильних переживань щодо подій в Нью Йорку в 2001 році. Він вірить, що нафта та викопне паливо стали причиною цієї події. Це та сама енергія, яка призводить в дію двигуни внутрішного згорання в машинах по всьому світу. Як тільки Jacob усвідомив це та в той же час дізнався, що перша машина, яку створили 100 років тому була електричною, він повністю зрозумів своє покликання висвітити дане питання. Він реалізує дану ідею із допомогою різних видів мистецтва, базуючись на своєму досвіді роботи в Нью-Йорку.

Розкриють такі питання:

- історичні плани на майбутнє сонячної енергії та транспортних засобів, чому ж зараз не користуються електромобілями? Хто їх витіснив;- конференція ООН з питань клімату 2015 року – що саме сталося і чому це так;- як вирішити завдання за допомогою мистецтва і технологій як інструментаріїв/засобів;- світовий досвід діоксиду вуглецю Грін Драйв – культурні аспекти та реалії життя;- свідоме мистецтво – мистецтво з прозорими намірами;- наступна зупинка – Нью-Йорк. Копенгаген і велозабіг на світовий День Землі;- мистецтво GPS і Серфінговий проект – чи є спільна зацікавленість у місцевому співробітництві;- деякі приклади використання електромобілів на локальному (місцевому рівні) та добрі (гарні) наміри;- графічний дизайн – суперечки, створені культурою;- поняття побічного ефекту та результати діяльності.

Місія Якоба – це поширення обізнаності людей щодо альтернативної енергії, електромобілів та сталого життя. «Та насправді наразі нам не потрібно воювати проти горючих корисних копалин, світ нових брендів може надати нам мир та нове розуміння як ми можемо прожити гарне життя на планеті без постійних геополітичних кризисів та страху. Життя має приносити задоволення і водіння електромобілів – це гарний початок на шляху до цієї нової дійсності».

Обов'язкова реєстрація.

Фейсбук-сторінка події.

Місце: Коворкінг «Платформа» (вул. Біломорська, 1), Лектори: Міккельсен Якоб, Вартість: 50 грн, Організатори: Niice

Реклама:

Головне сьогодні