Лекторій про архітектуру Києва: «Архітекторки радянської України. Формування професійних династій»

5 квітня київський міський журнал «Хмарочос» запрошує на четверту лекцію з серії лекцій про архітектуру Києва. Тема: «Архітекторки радянської України. Формування професійних династій».

Розвиток професійної архітектурної освіти жінок в Україні розпочався на межі 1910−1920−х рр. В цей період багато жінок вступали на архітектурний факультет Київського художнього інституту, а у 1930−х рр. – до будівельного інституту. Для багатьох шлях до архітектури був зумовлений родинними традиціями. Жінки ставали другим чи навіть третім поколінням будівників та архітекторів. Ольга Альошина, Ніна Геккер, Олена Рикова, Євгенія Маринченко.

Більшість імен архітекторок передвоєнної доби широкому загалу невідомі, тому що їхній внесок в архітектуру України значним не був. Але всі вони заслуговують на значну увагу дослідників як піонерки фахової жіночої освіти.

Вхід вільний.

Реєстрація за посиланням.

Місце: Freud House (вул. Костянтинівська, 21), Безкоштовно, Організатори: Київський міський журнал «Хмарочос» , Представництво Фонду Гайнріха Бьолля в Україні

Реклама:

Головне сьогодні