Виступ білоруського музиканта на закритті виставки Zbor

6 травня о 19:00 відбудеться виступ Сашка Ільюкєвіча з гурту The Highly Skilled Migrants (Білорусь). Концерт відзначає закриття виставки «Zbor. Рух білоруського мистецтва».

Протягом останніх восьми років білоруський музикант Сашко Ільюкєвіч і його британський гурт The Highly Skilled Migrants створюють у Лондоні унікальну музичну суміш божевільної електричної енергії пост-панку і фолк-ліризму.

Саша Ільюкєвіч і The Highly Skilled Migrants – це один із небагатьох музичних колективів, що мають свій оригінальний яскравий стиль, який лондонська аудиторія прозвала «Русофон пост-панк і фолк-рок». Знайомі образи й персонажі зі східнослов'янських переказів в інтерпретації автора стають одночасно і пустотливими, і мудрими, і бунтівними, і глибоко духовними. Їхня поведінка провокує до непокори і руйнування загальноприйнятих звичаїв і підносить над усталеною обумовленістю.

У вокалі Саші романтичні, іноді меланхолійні, виконані майже пошепки мелодії перемежовуються з надривним криком, веселим гавкотом і моторошним виттям. Це неповторний досвід, що руйнує будь-які мовні бар'єри і надихає проживати кожну окрему пісню.

Вхід вільний.

Подія на Facebook.

Місце: Ізоляція. Платформа культурних ініціатив (вул. Набережно-Лугова, 8), Безкоштовно, Організатори: Фонд «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив»

Реклама:

Головне сьогодні