Міжнародний фестиваль традиційних культур «ЕтноСвіт»

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал», Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» до Дня Європи в Україні презентують Міжнародний фестиваль традиційних культур «ЕтноСвіт», під час якого буде презентовано спеціальну програму «Простір глини».

Фестиваль має на меті створити платформу для культурного обміну та інтеграції українців у світовий простір. Запрошені з усього світу майстри та гурти через народну культуру відкриють для відвідувачів фестивалю різноманітність та культурне багатство народів світу, їх особливі прояви у формах, орнаментиці, змістах. Кожен відвідувач стане безпосереднім учасникомміжкультурного діалогу, що створить таку необхідну сьогодні атмосферу взаєморозуміння.

Більше 250 учасників з України та світу представлятимуть на фестивалі традиції, ремесла, народні технології, відкриватимуть таємниці створення рукотворних шедеврів. Серед гостей на цьогорічному фестивалі співаки, музики і майстри з Грузії, Естонії, Польщі, Білорусі, Литви та ін.країн

Впродовж чотирьох днів фестивалю на гостей «ЕтноСвіту» чекатимуть ярмарок традиційних ремесел, фольклорна програма, майстер-класи з традиційних танців, дитячий простір (народні ігри, забави, майстер-класи), традиційна кухня з різних куточків світу (майстер-класи, презентації, частування), простір спілкування та обміну досвідом (лекції, діалоги, презентації), презентація видань, присвячених культурі та традиціям, кіно про традиції та особливості культури різних народів і країн світу, про народних майстрів, виставки та інсталяції.

Години роботи:

19 травня – 15:00–21:0020 травня – 11:00–21:0021 травня – 11:00–20:00 та 21:00–06:00 – Травнева ніч у Мистецькому Арсеналі (В рамках Міжнародного дня музеїв)22 травня – 11:00–19:00

Вартість: 40 грн. Пільговий квиток – 20 грн. Пільговий вхід дійсний для учнів (старших 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу.

Деталі на сайті.

Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12), Вартість: 40 грн, Організатори: Мистецький Арсенал , Український центр народної культури "Музей Івана Гончара"

Реклама:

Головне сьогодні