Презентація книжки Тараса Лютого «Ніцше. Самоперевершення»

25 травня о 19:00 приходьте на презентацію книги Тараса Лютого «Ніцше. Самоперевершення». Тарас Лютий презентує книжку, у якій він простежує, як формувалися і якої трансформації зазнали ідеї одного з найвідоміших філософів ХІХ століття. Дослідження присвячене вивченню біографії та філософської спадщини Фрідріха Ніцше.

Монографія є спробою охопити загальну тематику й простежити трансформацію поглядів німецького філософа. В розвідці окреслюється культурний контекст формування мислителя, з’ясовується, як ним сприймалися поширені в ХІХ ст. соціально-політичні рухи, порушуються питання про причини експлуатації інтелектуального доробку Ніцше тоталітарними ідеологіями, простежуються головні ідейні впливи на його погляди, а також увиразнюються концепти «самоперевершення» і «самотворення», що стають чільними домінантами філософування Ніцше. Розкривається подальша рецепція, моделі переосмислення й доля ніцшеанства в різноманітних національних традиціях.

На презентації монографії автор разом з колегою Людмилою Криворучкою поговорять про ніцшеанську візію освіти та самоосвіти.

Вхід вільний за умови реєстрації.

Місце: Освітня станція 31B1 (вул. Пушкінська, 31В1), Лектори: Лютий Тарас, Безкоштовно, Організатори: Культурний Проект

Реклама:

Головне сьогодні