Лекція «Екстренна архітектура як відповідь деструктивному середовищу»

Центр візуальної культури та «Політична критика» запрошують на лекцію архітекторки Дани Косміної, що відбудеться у четвер, 26 травня, о 19:00 в рамках фестивалю міської самоорганізації та творчості DIYstvо.

Лекція націлена виявити феномен утворення локальних громад, які впливають на міські процеси шляхом мікро-архітектурних проектів. Учасники зможуть ознайомитись з тим, що наразі являє собою «депресивне середовище», хто такі «пасивні воїни», скільки «тактичний урбанізм», які існують методи «польової роботи» тощо. Дана проведе бриф-аналіз власних та міжнародних проектів. Паралельно до теоретичної лекції протягом двох тижнів триватиме практичний воркшоп спільно з громадою гаражного кооперативу.

Дана Косміна – співзасновниця колективу «Пилорама», архітекторка-художниця, учасниця ініціативи «Дитячі географії», архітекторка майстерні Forma в Києві.

DIYstvо – щорічний фестиваль міської самоорганізації та творчості, що відбудеться 26–28 травня у Києві. Фестиваль прагне до розвитку D.I.Y. (англ. do-it-yourself, зробіть-це-самі) – руху, поширення його в містах України, залучення найбільш цікавих низових і активістських ініціатив у сфері міського розвитку, самоорганізації громад, ручної роботи, друку і музики. В програмі: урбаністичні майстерні, робота з навколишнім середовищем, майстерні з шовкодруку, локальні D.I.Y.-бренди, музика. Проходить з 2009 року.

Місце: Центр візуальної культури (вул. Глибочицька, 44), Безкоштовно, Організатори: Центр візуальної культури

Реклама:

Головне сьогодні