Презентація книжки Вахтанґа Кебуладзе «Чарунки долі»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Вахтанґа Кебуладзе «Чарунки долі». Модератор – Юрій Макаров.

Про користь краси і контрабанду розуму, вино і таємницю світу, мінливі цінності та цінність мінливості, порно і «кінець Європи», владу і насильство, а також про те, як думки стають мистецтвом, а філософія – літературою, розповість філософ, перекладач, поет і публіцист Вахтанґ Кебуладзе.

На сторінках книжки «Чарунки долі» зустрічаються філософи й митці з різних країн і часів. Автор змушує їх говорити одне з одним. Із цієї розмови народжуються нові історії, з яких і складено цю книжку.

«Теми цих оповідок не задані єдиним сюжетом або загальною ідеєю, вони вигулькують випадково, – каже Вахтанґ Кебуладзе. – При цьому можливі й навіть необхідні повтори фраґментів одних оповідок в інших. Адже всі ці теми вплетені в тканину оповідання про світ, яку створюють різні оповідачі. Повтори – вузли переплетень. Оповідки – чарунки долі. Оповідач – стрибун, що стрибає від чарунки до чарунки. Траєкторія його стрибків примхлива, не пряма лінія з чіткою спрямованістю, а зигзагоподібні переплетені вічка. До того ж оповідачів багато, траєкторії їхніх стрибків деколи перетинаються, а деколи скеровані в різні боки. Так у поліфонії оповідок про світ нашого життя створюється мережа нашої сили».

Місце: Книгарня «Є» на «Золотих воротах» (вул. Лисенка, 3), Лектори: Кебуладзе Вахтанґ , Макаров Юрій, Безкоштовно, Організатори: Книгарня «Є» , Видавництво Старого Лева

Реклама:

Головне сьогодні