Розмова з археологом Олів'є Бюксеншюцом «Світ кельтів: між класичною культурою та національними ідентичностями»

Книгарня «Є» та Французький Інститут в Україні запрошують на розмову з французьким археологом, професором Олів'є Бюксеншюцом на тему «Світ кельтів: між класичною культурою та національними ідентичностями».

«Нашими предками були кельти» – це перше, про що довідувались з підручників з історії для початкових класів багато поколінь французів. Ця ідея знайшла втілення і в масовій культурі, про що свідчить славетна серія коміксів про Астерікса.

ВІДЕО ДНЯ

Чи так воно було насправді? Археологічні дані останніх десятиліть розвіяли традиційне уявлення про кельтів, притаманне французьким історикам. Сьогодні історія кельтів відокремилась від історії французької нації та від міфів про її походження. Про цивілізацію кельтів, її особливості та вплив на формування національних ідентичностей розповість Олів’є Бюшеншюц (Olivier Buchsenschutz) – археолог, професор Вищої нормальної школи, один із провідних європейських дослідників цивілізації кельтів.

Місце: Книгарня «Є» на «Золотих воротах» (вул. Лисенка, 3), Безкоштовно, Організатори: Книгарня «Є» , Французький інститут в Україні

Реклама:

Головне сьогодні