Зустріч «Освіта, що приводить до успіху»

Якщо ви студент 4–6 курсу і замислюєтеся про своє майбутнє, приходьте поговорити про те, що важливо для досягнення успіху із лідерами, які вже його досягли. Кожен мріє стати успішним, але що таке успіх? Можна виділити основні риси, які відрізняють успішну людину: Реалізація, Можливості та Гроші. Як досягти успіху, що для цього потрібно, якщо ти тільки починаєш свій життєвий шлях? Для того, щоб не помилитися і зробити вірний і потужний старт, людина потребує сучасних та дієвих інструментів. Про них і гворитимуть разом зі справжніми лідерами нашої країни.

9 червня о 18:00 приходьте в галерею «АртПричал», де Київська школа економіки зібрала відомих людей, які поділяться своїми історіями та розкажуть, чому успіху можна досягти тільки якщо займатися тим, що любиш, і які можливості відкриваються після здобуття якісної освіти.

Святослав Вакарчук – громадський активіст, член Ради директорів Київської школи економіки, співак, який збирає мільйони на концертах, розкаже про те, наскільки важлива реалізація, як почувати себе щасливим від того, що робиш, як вибрати свій шлях та яких людей зараз потребує країна.

Дмитро Сологуб – заступник голови Національного банку України, випускник Київської школи економіки. Він розкаже про гроші. Що таке гроші в сучасному світі, як зараз функціонують фінансові ринки, як вони змінюються і як продовжуватимуть змінюватися в майбутньому. Які знання та навички потрібні нам для того, щоб гідно заробляти в сучасному світі.

Надія Васильєва – генеральний директор «Майкрософт Україна». До приходу в Microsoft Надія обіймала посаду генерального директора компанії Amway Україна та займала керівні посади у компанії «Київстар». Надія розкаже про можливості. Як змінюється світ навколо нас, як це впливає на людей, їхню поведінку, а також на поведінку компаній, які створюють продукти для людей. Як ці зміни впливають на вибір своєї мети та професії. Що є квитком до світу можливостей.

Тимофій Милованов – президент KSE, професор Університету Пітсбургу. Тимофій – один з випускників KSE, а зараз успішна та відома людина в економічному просторі світу. Тимофій найкраще знає, що якісна освіта може бути надійним плацдармом для майбутнього успіху. Він розкаже, чим відрізняється освіта світового рівня від української, яких спеціалістів бракує в світі, і чого насправді світ чекає від України, як KSE допоможе тобі досягти успіху та реалізувати себе.

Після виступів спікерів ви зможете поспілкуватися з ними і поставити свої питання.

В рамках події у вас буде унікальна можливість пройти один з етапів вступу на магістерську програму KSE – інтерв’ю з викладачами.

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена, реєстрація триває до 6 червня. 6 червня усі, хто пройшов попередню реєстрацію, отримають запрошення на подію електронною поштою.

Місце: Галерея АртПричал (вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 2), Лектори: Вакарчук Святослав , Милованов Тимофій , Сологуб Дмитро , Безкоштовно, Організатори: Київська школа економіки (KSE)

Реклама:

Головне сьогодні