III Global Ukrainians Forum

15–16 липня відбудеться ІІІ Форум Global Ukrainians, який об’єднає українських експатів, лідерів бізнесу, експортерів, представників культурних та освітніх ініціатив, міжнародних журналістів, делегатів від дипломатичних представництв іноземних держав в Україні, діячів соціальної сфери та громадських організацій.

За 2 дні ІІІ Форуму серед учасників мережі Global Ukrainians ви зможете знайти нових однодумців, партнерів, радників та консультантів для реалізації ваших проектів у різних країнах, дізнатися про успіхи українських лідерів за кордоном і побачити діловий, культурний та інформаційний простір світу очима українців.

Також під час Форуму ви дізнаєтеся більше про спільні ініціативи Global Ukrainians з просування інтересів України в світі – Global Ukraine News та промоції укранських брендів на глобальному рівні – Global Ukraine Business Hub.

Мета ІІІ Форуму Global Ukrainians – оформлення стратегічніх та практичних рекомендацій щодо підвищення еффективності просування інтересів України у світі, які будуть направлені до уряду та профільних міністерств (МЗС, Мінкультури, МЕРТ, МОН, Мін. Інформ. Політики), публічне обговорення результатів першого року діяльності мережі Global Ukrainians та розробка спільного плану дій на 2016–2017 р.

Вхідний внесок становить:

- 350 грн у перший день Форуму (15 липня, п’ятниця).- 350 грн у другий день Форуму (16 липня, субота).

Якщо Ви бажаєте відвідати обидва дні події, сума внеску становить 600 грн.

Необхідно заповнити форму, якщо плануєте відвідати подію. Кількість місць обмежена.Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися у Facebook-події.

Місце: Бізнес-школа МІМ (вул. Шулявська, 10/12-В), Вартість: 350–600 грн, Організатори: "Global Ukraine"

Реклама:

Головне сьогодні