Презентація проекту «Lost in Decommunisation»

У четвер 21 липня о 19:30 в рамках проекту «Суспільна угода» фонду Ізоляція журналіст Себастьєн Ґобер та фотограф Нільс Акерманн (Швейцарія) представлять своє дослідження «Lost in Decommunisation».

Ленінопад та декомунізація підіймають цілу низку питань щодо того, як в Україні розуміється власне минуле та будується новий історичний наратив. Саме ці питання приваблюють Себастьєна Ґобера та Нільса Акерманна, які вже кілька років живуть в Україні та мають змогу спостерігати за процесом творення новітньої української історіографії. Намагаючись зрозуміти, радше ніж пояснити, вони розслідують, що відбувається з рештками зруйнованих пам’ятників Леніну, фотографуючи уламки та допитуючись у різних людей, причетних до демонтажу монументів, що вони думають та відчувають.

На зустрічі Ґобер та Акерманн пропонують подискутувати на тему, що таке декомунізація та що може прийти їй на зміну. Окрім того, 21 липня журналісти анонсують акцію, яку вони планують провести восени біля колишнього пам’ятника Леніну на Бессарабці.

Більше про проект Lost in Decommunisation можна дізнатися за посиланням.

Подія на Facebook.

Місце: Ізоляція. Платформа культурних ініціатив (вул. Набережно-Лугова, 8), Лектори: Акерманн Нільс , Безкоштовно, Організатори: Фонд «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив»

Реклама:

Головне сьогодні