Презентація книжки Богдана Логвиненка «Перехожі»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Богдана Логвиненка «Перехожі», яка відбудеться у п'ятницю, 9 вересня.

Мабуть, у багатьох під час читання історій Богдана Логвиненка на Facebook виникало запитання: «І чому це досі не стало книгою?». У Старого Лева виникали аналогічні запитання, і як результат є книжка неймовірних історій про подорожі екзотичними країнами. Їі герої – такі ж, як і ми з вами, а, може, й ми самі – звичайні перехожі з незвичайними пригодами. «Це уривки із життя різних людей, фрагменти наших раптових зустрічей, а часом – підглядання у шпарину. Мандрівники часто описують подорожі суто через призму власного бачення. А ці тексти – невеличка спроба побачити мандри очима інших людей», – каже Богдан Логвиненко.

«Перехожі» – це 2,5 роки подорожей автора Південно-Східною Азією. Це шматочки Таїланду, Лаосу, В’єтнаму, Малайзії, Сінгапуру, вміщені на 220 сторінках книги. Це портрети корінних мешканців і туристів, індійських студентів і в’єтнамських мільйонерів, типових таксистів і нетипових власників кафе. «Історії «Перехожих» майже не пов’язані одна з одною, тож їх можна читати як завгодно: з початку, середини чи кінця, – додає автор. – Це те, що вдалося записати під час подорожей – на вісімдесятому поверсі хмарочоса, під пальмовим листком, яким я закривався від дощу, на мішках із бананами... У потягах, автобусах, на літаках, човнах – і навіть на мопеді».

Вхід вільний.

Місце: Книгарня «Є» на «Золотих воротах» (вул. Лисенка, 3), Лектори: Логвиненко Богдан, Безкоштовно, Організатори: Книгарня «Є» , Видавництво Старого Лева

Реклама:

Головне сьогодні