Виставка «Паркомуна. Місце. Спільнота. Явище»

20 жовтня о 18:00 на 4-му поверсі PinchukArtCentre відкривається нова виставка «Паркомуна. Місце. Спільнота. Явище», яка є результатом тривалої роботи команди Дослідницької платформи PinchukArtCentre.

Виставка досліджує діяльність художників, які так чи інакше були пов'язані зі сквотом «Паркомуна», радше з ареалом біля тодішьної вулиці Паризької комуни (нині – вул. Михайлівська), де існували сквоти та майстерні художників (1989–1994).

В історичній перспективі виставка ставить питання про значення місця для утворення спільноти художників, про взаємовпливи всередині спільноти та їхній зв'язок із зовнішнім культурним середовищем. На виставці будуть представлені художні твори, фотографії, відео та архівні матеріали, котрі стосуються творчості та життя таких художників, як Олександр Гнилицький, Олег Голосій, Дмитро Кавсан, Олександр Клименко, Юрій Соломко, Валерія Трубіна, Василь Цаголов та багатьох інших.

Кураторки: - Тетяна Кочубінська, національна кураторка PinchukArtCentre та науковий консультант дослідницького відділу;- Ксенія Малих, кураторка арт-центру Closer та співзасновниця OK Projects.

Виставка триватиме до 8 січня 2017 року.

Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3–2), Безкоштовно, Організатори: PinchukArtCentre

Реклама:

Головне сьогодні