Концерт Любомира Мельника

Канадський композитор українського походження – Любомир Мельник відомий як найшвидший піаніст на планеті, вперше виступить в Україні. Концерт відбудеться 27 жовтня в Палаці Культури КПІ.

Ще на початку 80-х він розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (так звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Так як мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

Мельник здатний грати 19,5 нот в секунду кожної рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Його музика виводить звучання інструменту на абсолютно новий рівень. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту. Швидке і повільне – одне переходить в інше так само легко і органічно, як морська вода поєднує високі хвилі і глибоку таємничість океану, як вітер - різкі пориви і ледь вловимі подихи, як дерева – масивні стовбури і міцні гілки з дрібними листям. Ці категорії опису швидкості залежать лише від нашого сприйняття, від обраної шкали відліку.

Купити квитки.

Фейсбук-сторінка події.

Місце: Палац культури КПІ (проспект Перемоги, 37, К7), Вартість: 215–450 грн

Реклама:

Головне сьогодні