Конференція TEDxKyiv2016: Bridges

11 грудня проходитиме чергова зустріч TEDxKyiv: Мости.

Ось як описують цю подію організатори: «Можна ходити по колу, залишаючись всередині власного виміру, без руху вперед та назустріч роз’єднаності. Радикальний настрій, надривний крик, згорання призм через які було нібито правильно вибудувано світи. Відчуття, що ніби всі разом, але так окремо.

Суперечки через різницю у поглядах, ставленні до персоналій, подій, замість того, щоб у цій різниці знайти унікальність та вміло нею скористатися. У нашій різності – унікальні досвіди, що можна закумулювати, проаналізувати, передати наступному поколінню.Бо мета у всіх одна й та сама.Дихати повітрям чогось неймовірного, ловити у повітрі нотки невідомого, шукати ідеальні ідеали, слідувати за ними крізь терни до зірок, сягати недосяжних подихів космосу, що ніжно опускаються на Землю, в обійми вже ваших зухвалих мрій.Перегортайте сторінку далі, починайте писати заново алфавіт. Попереду інша територія, інший вимір відповідальності, вміння бути відкритим до світу, показати себе.Твоя нульова кваліфікація у чужому середовищі, але це також твій світ. Йди до нових кордонів, встановлюй інший горизонт, шукай та губись.Давайте діяти разом заради спільних цілей, ідей, цінностей, які є важливими для нас як Суспільства. Рухатися до толерантності та терпимості, до здорової дискусії та усвідомлення, що ми – єдиний організм. Ми запрошуємо вас у коло однодумців будувати спільні мости.Ви вже маєте власний?».

Деталі та продаж квитків на сайті.

Місце: КВЦ «Парковий» (Паркова дорога, 16а), Лектори: Епнер Ееро , Черказова Євгенія , Кніккр Ян, Вартість: 500–800 грн, Організатори: TEDxKyiv

Реклама:

Головне сьогодні