Воркшоп Маші Леоненко «Презентація. Зрозуміло і красиво»

Марія Леоненко, арт-директор і фотограф, запрошує на дводенний воркшоп про презентацію. Вам буде цікаво, якщо ви вже знаєте, як працювати з текстом, графіками і картинками в програмі keynote або powerpoint, але розумієте, що все ще оформляєте презентації як в 2004 році. Воркшоп буде про принципи роботи зі слайдами і дизайном в цілому, тому приходити можете і з маками, і з віндоус, але потрібно розуміти, що вчитися будуть не програмі, а дизайну.

Ви навчитесь:

ВІДЕО ДНЯ

- подавати інформацію в зручній для сприйняття формі;- наочно пояснювати суть проекту, відсікати зайве, слідувати структурі;- робити цікаво, користуватися хорошими картинками, іконками і шрифтами;- працювати з майстер-слайдами (це коли все робиться само).

Як все буде:

Перший день:

- принципи візуального сприйняття різних людей: чим очі потенційного інвестора відрізняється від очей клієнта;- різні композиційні рішення одного і того ж слайда. – Чому одне працює, а інше – ні. На цю тему буде окреме практичне завдання;- боротьба зі страхом чистого аркуша: Марія покаже, як працювати із сіткою і звідки брати ідеї для своїх презентацій;- робота з власною презентацією.

Другий день:

- де безкоштовно брати хороші картинки, іконки, шрифти;- як підбирати колірну палітру і користуватися нею, а також користуватися масками для картинок (в keynote);- допомога самому собі майстер-слайдами;- всі завершать свою роботу.

За підсумком воркшопу кожен учасник сам зробить свою гарну презентацію і зможе навчити робити так кого завгодно.

Рівень аудиторії: середній

Максимальна кількість учасників: 20 осіб

Що з собою потрібно взяти: ноутбук зі встановленою програмною Keynote або Power Point.

Реєстрація.

Місце: Projector (вул. Воздвиженська, 34а), Вартість: 900 грн, Організатори: Projector

Реклама:

Головне сьогодні