Виставка художниці Kinder Album «Зима вода нога»

7 березня у Port creative hub розпочнеться акт весняної взаємодії «Зима вода нога» художниці Kinder Album. Проект 2017 року включає серію малюнків і об’єктів, які присвячені нетривкому перехідному стану між зимою та весною і виявленню формуючої сили в процесі спільної дії.

Експозицію з малюнками Kinder Album глядачі зможуть трансформувати власноруч: художниця пропонує доповнювати зображення за допомогою стікерів з додатковими образами. Таким чином аудиторія виставки зможе розвити власні сюжети.

«В 1971 році Джон Балдассарі написав: "I will not make any more boring art". Так само і Kinder Album не робить "нудне мистецтво". В цей раз я запрошую взяти участь в моєму проекті за допомогою веселих стікерів. Хотілося б, щоб всі зимові кришталеві картинки в перший місяць весни перетворилися на гарбуз. Дозволяю приходити зі своїми стікерами, а так само нести мої стікери з собою. Пограймо!» – закликає художниця Kinder Album.

Виставка продовжує проект Winter album, який був створений у колаборації з одеською галереєю Invogue#Art і включає малюнки художниці, а також відеоарт і об'єкти. Роботи Kinder Album – це гра ідентичностей, архетипів, ілюстрації первесійних практик як метод дослідження сексуальності.

Фейсбук-сторінка події.

Місце: Port Creative Hub (вул. Набережно-Хрещатицька, 10а), Безкоштовно, Організатори: Port Creative Hub

Реклама:

Головне сьогодні