Дискусія «Як бути філософом у сучасному світі»

Книгарня «Є» запрошує на дискусію «Як бути філософом у сучасному світі» у рамках презентації підручника «Основи практичної філософії».

Дискусія за участі відомих філософів, викладачів, які працюють зі студентами та знають нюанси роботи з теорією і практичним застосуванням філософії, покликана сконцентрувати увагу навколо актуальності філософського пізнання у сучасному світі.

Підручник є результатом колективної праці співробітників та випускників філософського факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка і присвячений філософській дисципліні, яка набуває нині дедалі більшого визнання у світі не лише серед філософів, але й серед представників гуманітарних, соціальних та інших наук, а також усіх тих, хто прагне свідомо поліпшувати своє життя та професійну діяльність. Антропологічні засади суспільного життя, політична філософія, філософія права, філософія господарства, соціальні інститути та їхня легітимність, свобода та гідність особи – ось коло питань, розглянутих у підручнику.

Вхід вільний.

Місце: Книгарня «Є» на «Золотих воротах» (вул. Лисенка, 3), Лектори: Кебуладзе Вахтанґ , Комаров Олександр , Лой Анатолій, Безкоштовно, Організатори: Книгарня «Є»

Реклама:

Головне сьогодні