Презентація фільму дизайнера Стефана Загмейстера «The Happy Film»

25 березня дизайнер Стефан Загмейстер приїздить в Україну на прем’єру свого документального фільму «The Happy Film». Тільки цього дня у Києві в рамках презентації пройде автограф-сесія, а перед фільмом Стефан Загмейстер особисто привітає гостей прем’єри своїм спічем.

«The Happy Film» — це експеримент творчої особистості у гонитві за пошуком себе. В один прекрасний момент Стефан вигадує проект зі зміни особистості. Він намагається з'ясувати, які фактори роблять щасливою людину з мегаполісу. За порадою психолога Загмейстер експериментує з трьома різними підходами: медитацією, терапією і медичними препаратами.

«The Happy Film» документує його пошуки і чесно показує все, що Стефан зустрічає на своєму шляху: радість, екстаз, розбите серце, зміни, любов і навіть смерть. Загмейстер доповнює усе це безліччю створених візуальних образів і життєвими мудростями, які відображають його допитливість і любов до пригод, і демонструють неповторний талант дизайнера. «The Happy Film» не обіцяє зробити вас щасливим, але подорож автора допоможе дійти до осмислення того, як можна досягти це самостійно.

Дизайн як робота для Загмейстера — не тільки спосіб самовираження або джерело доходу, але і стиль життя, його основна пристрасть і безкінечне джерело щастя в житті. Він живе в місті своєї мрії, Нью-Йорку, викладає в нью-йоркській школі візуального мистецтва School of Visual Arts і регулярно виступає на конференції TED, розповідаючи про сенс дизайну в житті людей і свій пошук щастя.

Купити квитки.

Місце: Кінотеатр «Планета Кіно» (проспект Степана Бандери, 34B), Вартість: від 200 грн

Реклама:

Головне сьогодні