III Освітній фестиваль Арсенал Ідей

5–9 квітня у Мистецькому Арсеналі відбудеться ІІІ Освітній фестиваль для Арсенал Ідей. Третій рік поспіль Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» організовують креативний простір, у якому поєднується творчість дітей та дорослих, наукові інновації та сміливі мистецькі проекти, сучасні освітні програми та експериментаторство.

Цього року програму фестивалю буде представлено у форматі 12 тематичних інтерактивних майстерень, кожна з яких запропонує ряд активностей, об’єднаних загальним сценарієм та ідеєю:

Майстерня Літератури.

Художня Майстерня.

Майстерня Історії.

Майстерня Театру.

Майстерня Журналістики.

Майстерня Кіно та Анімації.

Кулінарна Майстерня.

Майстерня Іграшки.

Етно Майстерня.

Майстерня Науки.

Майстерня Архітектури та Дизайну.

Майстерня Музики.

Діти спробують себе у ролі журналістів і акторів, кулінарів і науковців, дизайнерів і програмістів, режисерів і художників. Під час фестивалю маленькі учасники будуть начитувати казки для радіо «Країна ФМ», зніматимуть фільми зі StarLightMedia, робитимуть випуск теленовин із Вищою Школою Media & Production, вчитимуться готувати із Кулінарною школою KartataPotata, створюватимуть власний дизайн із архітектурною майстернею Сергія Махно.

Окрім того, фестиваль представить:

- мистецькі спецпроекти;- виставку «Дитинство художників»;- активності постійнодіючого освітнього проекту Арсенал Ідей;- ярмарок книжок та розвиваючих ігор

Також у рамках фестивалю відбудеться ІІ Форум нової освіти. Коли дорослі і діти говорять на рівних.

Слідкувати на фейсбук-сторінці.

Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12), Вартість: 50 грн, Організатори: Благодійний фонд "Мистецький Арсенал" , Мистецький Арсенал

Реклама:

Головне сьогодні