Тиждень австрійського кіно 2017

До 25-річчя співпраці Австрії та України представляємо 6-й фестиваль «Тиждень австрійського кіно» – урочисте відкриття відбудеться 19 квітня у кінотеатрі «Київ».Цього року програма фестивалю присвячена видатним австрійським митцям, зокрема художникові Еґону Шіле і письменникові Стефану Цвейгу. Відкриється фестиваль стрічкою «Еґон Шіле – Смерть і дівчина».

Купити квитки.

Програма

Еґон Шіле – Смерть і дівчина19 квітня 19:15

Країна: Австрія, Люксембург, 2016Хронометраж: 110 хв.Жанр: біографічна драмаРежисер: Дітер Бернер («Піаністка»)У ролях: Ной Сааведра, Маресі Райнер, Валері Пачнер

Початок ХХ століття. Еґон Шіле – один з найбільш провокаційних художників у Відні. Його життя обертається навколо двох жінок: його сестри і першої музи Герті і 17-річної Уоллі, можливо, його єдиної любові, увічненої у знаменитій картині «Смерть і дівчина». Радикальні картини Шіле викликають скандали у віденському суспільстві, але першопрохідці – Густав Клімнт і арт-дилери – відчувають, що мають справу з винятковим талантом. Еґон Шіле не просто увійде в історію – він також пожертвує своє життя і любов мистецтву.

Замріяні20 квітня 19:00

Країна: Австрія, 2016Хронометраж: 89 хв.Жанр: біографічна мелодрамаРежисер: Рут БекерманнУ ролях: Аня Пляшг, Лоуренс Рапп

Пауль Целан – син євреїв, загиблих у нацистському концтаборі, поет, чия популярність зростає. Інгеборг Бахман – дочка солдата, члена НСДАП, студентка, вивчає філософію. Вони познайомилися у Відні у 1948; йому – 27, їй – 22. Відень був проміжною зупинкою Целана перед Парижем, куди Бахман могла приїжджати вкрай рідко – проблеми з грошима, проблеми з візами. Але вони стали коханцями, і їхні стосунки – пристрасні, болісні, з перервами на шлюби і романи – розтягнулися на два десятиліття, залишивши світу унікальне любовне листування.

Стефан Цвейґ: прощавай, Європо21 квітня 19:00

Країна: Австрія, Німеччина, Франція, 2016Хронометраж: 106 хв.Жанр: біографічна драмаРежисер: Марія ШрадерУ ролях: Томас Лемаркус, Барбара Зукова, Йозеф Хадер

Фільм розповість про роки вигнання, проведених між Буенос-Айресом, Нью-Йорком і Бразилією, в житті Стефана Цвейга, одного з найбільш популярних німецькомовних письменників свого часу. Будучи єврейським інтелектуалом, Цвейг намагається знайти правильну позицію по відношенню до подій в нацистській Німеччині, і шукає дім у новому світі.

Сафарі22 квітня 19:00

Країна: Австрія, 2016Хронометраж: 91 хв.Жанр: документальний фільмРежисер: Ульріх Зайдль (трилогія «Рай»)

Страшне в своїй жорстокості документальне викриття мисливців-туристів, які вбивають заради «спортивного інтересу». Цивілізовані європейці цілими сім'ями приїжджають до Африки, щоб постріляти у красивих тварин, сфотографуватися поруч з їх трупами, а після їх оброблення прикрасити здобутими трофеями свої інтер'єри.

Програма короткого метру Ars Eectronica 201623 квітня 19:00

Колекція короткометражок представляє анімаційні стрічки, відеоарт, кращі документальні та ігрові фільми австрійського фестивалю Ars Electronica 2016 в Лінці, який вже 6-й рік є партнером Тижня австрійського кіно в Україні.

Гонка / The Race 14:36 | Мішель ле Мер (Франція)

Літо / Estate 07:26 | Ронні Трокер (Італія)

Ввід/Ввивід / Input/Output 04:08 | Террі Тімлі (США)

Нещасні випадки, помилки і біди / Accidents, Blunders and Calamities 05:17 | Джеймс Каннінгем, Media Design School (Нова Зеландія)

Кажан / Batz 07:00 | Малео Максім, Орельєн Предаль (Франція)

Напівпостійний / Semi-Permanent 03:13 | Рауль Маркс (Австрія)

Клітина-привид / Ghost Cell 06:50 | Антуан Делашарлері (Франція)

Неприборканий / Untamed 07:38 | Untamed BAC12 (Данія)

Сходження / Ascension 07:09 | Тома Бурді (Франція), Мартен де Куденхов (Франція), Каролін Домерж (Франція), Колін Лабрі (Франція), Флоріан Веккьоне (Франція), Сет Стюард (США)

Зерня / Seed03:29 | Мануель Касасола Меркле, Aixsponza (Німеччина)

Останнє прощання / The Last Goodbye 06:16 | Brutus Collective (Франція)

Вольтер / Voltaire 12:00 | Ян Сноекс (Бельгія)

Периферія / Peripheria 12:02 | Давід Кокар Дассо (Франція)

Місце: Культурний центр «Кінотеатр "Київ"» (вул. Велика Васильківська, 19), Вартість: 80 грн, Організатори: Артхаус Трафік

Реклама:

Головне сьогодні