Виставка «Living by Industry – Архітектурні й урбаністичні інтервенції у постіндустріальний ландшафт»

27 квітня о 19:00 фонд Ізоляція презентує виставку «Living by Industry – Архітектурні й урбаністичні інтервенції у постіндустріальний ландшафт», кураторами якої є британські архітектор Пол Джонс (Нортумбрійський університет) та урбаніст Нік Данн (Ланкастерський університет). Виставка стане продовженням масштабного проекту Architecture Ukraine фонду Ізоляція, який розпочався 2015 року та на сьогодні включає міжнародну резиденцію для митців, архітекторів і урбаністів у Маріуполі, дві pop-up виставки та спеціальний павільйон на Венеційській архітектурній бієнале 2016 року.

На виставці буде представлено теоретичні проекти, створені архітекторами, науковцями та студентами з Північної Англії, що інспіровані постіндустріальними ландшафтами. На думку кураторів, існує чимало подібностей та паралелей між промисловим пейзажем України та Північної Англії. Виставка складається з двох частин: перша презентує архітектурні відповіді на проблеми занепаду міст та постіндустріальних ландшафтів у Північно-Східній Англії; друга досліджує територію навколо креативної спільноти Izone у Києві, що займає одну з будівель діючого Київського суднобудівельного-судноремонтного заводу на Подолі.

Учасниками виставки стали молоді архітектори та спеціалісти з урбаністики – студенти й випускники Нортумбрійського та Ланкастерського університетів. Під керівництвом кураторів вони створили теоретичні пропозиції, що можуть стати відповідями на актуальні питання відбудування та переосмислення недіючих індустріальних об’єктів, пошуків нових соціально-економічних стратегій для занепадаючих промислових міст, вирішення екологічних проблем постіндустріальних територій, тощо.

Учасники: Лорі Блоуер, Барт Вотравер, Метт Ґловер, Тейлор Ґріндлі, Навін Джаясінґх, Гарві Калліс, Сара Кідд, Джо Крініон, Кріс Пермейн, Лорен ді П’єтро, Маріон Прайс, Джосс Раян, Марк Тодд, Софі Томпсон, Марк Уайтінґ, Джонні Флевін, Девід Хант, Аарон Янґ, Джо Янґ, Шон Янґ.

Місце: Izone (вул. Набережно-Лугова, 8), Безкоштовно, Організатори: Фонд «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив»

Реклама:

Головне сьогодні