X Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions

У Києві 2–3 червня у Мистецькому Арсеналі пройде Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions. Тема ювілейного фестивалю – цінності. Спеціальні гості фестивалю – провідні світові архітектори Мартін Рейн-Кано та Ганс Ван дер Хайден проведуть лекції для широкої аудиторії.

Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions – найбільша архітектурна подія в Україні створена у 2008 році, учасниками якої за десять років роботи стали 120 спікерів та більше ніж 36 000 відвідувачів з усього світу. Мета ювілейного 10-го фестивалю – обговорити цінності в площині архітектури, урбанізму, а також житті загалом. Команда CANactions прагне створити умови для обміну ідеями та діалогу в площині сучасної архітектури.

ВІДЕО ДНЯ

Протягом фестивалю гості матимуть змогу відвідати виставки та презентації молодих архітекторів, взяти участь у дискусіях і майстер-класах. Також на події буде створений окремий креативний дитячий майданчик.

Про свою участь у фестивалі вже заявили Мартін Рейн-Кано – засновник TOPOTEK 1 (Берлін, Німеччина), що у 2013 році отримав золоту медаль від Міжнародного Олімпійського комітету за проект Superkilen у Копенгагені, а також Ганс Ван дер Хайден – засновник Hans van der Heijden Architect (Амстердам, Нідерланди), автор книг та есе з урбан дизайну, викладач Кембріджського університету. Вони проведуть лекції на головній сцені фестивалю для усіх відвідувачів.

Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12), Вартість: уточнюється грн, Організатори: Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions

Реклама:

Головне сьогодні