Допрем'єрний показ «Маніфесто»

13 мистецьких монологів і 13 перевтілень видатної актриси Кейт Бланшетт – у фільмі Джуліана Розефельдта «Маніфесто», допрем’єрний показ якого відбудеться у кінотеатрі «Жовтень» 14 червня о 19:20. Перед показом — welcome-drink для всіх глядачів, що розпочнеться о 18:45.

В сенсаційній кіноінсталяції Розефельдт у взаємодії з австралійською акторкою Кейт Бланшетт дає нове життя найбільш відомим і провокативним текстам митців сучасної доби. Фільм складається зі серії вражаючих монологів, які Розефельдт створив, адаптуючи та складаючи в колаж маніфести митців – від декларацій футуристів, дадаїстів і ситуаціоністів до роздумів окремих художників, архітекторів, танцівників та кінематографістів, серед яких Казимир Малевич, Дзиґа Вертов, Сол Левітт, Івонн Рейнер, Ларс фон Трієр та Джим Джармуш.

ВІДЕО ДНЯ

Бланшетт виконує ці маніфести, перевтілюючись у 13 різних персонажів – шкільну вчительку, ведучу новин, працівницю фабрики, бездомного чоловіка - в дослідженні сили й актуальності історичних заяв для сучасного світу.

Часто написані в молодому віці, ці маніфести не тільки відображають бажання й запал авторів змінювати світ за допомогою мистецтва, але й озвучують голоси цілих поколінь. Даючи їм нове дихання, Розефельдт досліджує актуальність та універсальність декларацій митців усього ХХ століття й зміни в динаміці між політикою, мистецтвом і життям у сучасну епоху.

Купити квитки.

Місце: Кінотеатр «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26), Вартість: 80–100 грн

Реклама:

Головне сьогодні