Церемонія нагородження переможців конкурсу соціальної реклами «Людина людині»

29 червня у кінотеатрі Планета Кіно відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу соціальної реклами «Людина людині». Молоді українські рекламісти протягом 2 місяців знімали соціальні ролики про взаємоповагу у суспільстві. З-понад сотні робіт авторитетне журі обере 3 найкращі ролики.

Переможці розділять призовий фонд у розмірі 100 000 грн та отримають ротацію на усіх великих екранах Планети Кіно у 5 містах України. Найцікавіші учасники також отримають сертифікати на навчання в Kyiv Academy of Media Arts.

ВІДЕО ДНЯ

«Конкурс "Людина людині" має на меті нагадати, що Європа – це не тільки безвіз, а й повага одне до одного, культурність та адекватність. У конкурсних роботах порушені найрізноманітніші проблеми, до яких ми настільки звикли, що й проблемами не вважаємо: хамство на дорогах, побутові відносини між сусідами, етикет у сфері обслуговування і, традиційно, сміття повз урни», – розповідають організатори.

Журі конкурсу представлене українськими та європейськими фахівцями у сфері реклами та медіа: Олександр Смірнов (Tabasco), Флоріс Кінґма (Czar, Нідерланди), Ян Латал (Dru

Місце: Кінотеатр «Планета Кіно» (проспект Степана Бандери, 34B), Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні