Найлагідніші у світі сірі кити живуть поблизу узбережжя Мексики. 14-метрові ссавці, яких ще називають "рибою диявола", вільно дозволяють своїм дитинчатам наближатися до човнів із туристами.
Учень початкової школи, 7-річний Кірон Вільямсон заробляє на своїх картинах шалені гроші. Колекція з 33 творів маленького вундеркінда "розлетілася" лише за півгодини і принесла митцеві 150 тисяч фунтів (близько 230 тисяч доларів).
Мешканцям західних штатів, таких як Юта, Вашингтон та Колорадо, офіційно забороняють збирати дощову воду, оскільки вона є державною власністю.
На Байковому кладовищі обікрали могилу відомої української поетеси Лесі Українки. Під річницю поетеси вандали вкрали з її надгробку бронзові деталі.
Сумнозвісний музей Шевченка в Каневі, який з 2003 року перебуває на реконструкції, офіційно відкриється на День Незалежності. Щоправда, не в тому вигляді, як запланував архітектор будівлі Василь Кричевський, а... з євроремонтом. Автор нового "оригінального" проекту - Лариса Скорик, яка без конкурсу стала очільницею реставраційних робіт
У серпні в Україні очікується спека – до 40-42° тепла за прогнозами Укргідрометцентру. У зв'язку з цим санітарна служба Міністерства охорони здоров'я висловила кілька рекомендацій.
З 1 січня 2011 року мобільні телефони провідних виробників, що продаються в країнах Євросоюзу, будуть обладнані єдиними зарядними пристроями.
Британські вчені виявили на дні Чорного моря підводну річку, яка переміщає величезні обсяги води - 22 тисячі кубічних метрів на секунду.
Я людина інтуїтивного складу розуму і в мене є глибоке переконання, що найближчим часом система в країні поміняється, докорінно. Я впевнений, що нашому президенту недовге політичне життя світить… Господи, помилуй. Надто вже контрастне оточення у президента
15-річна дівчина з Вінниці представлятиме Україну на пісенному конкурсі з піснею "Мій літак".
Ви – людина багата, витончена, розумна, проте недобра й вам байдуже до оточуючих? Тоді, певно, у вас є iPad. Адже саме таким є портрет його типового власника, що вималювався завдяки нещодавньому опитуванню.
До цього часу "основні", "об'єктивні" та "найпрестижніші" рейтинги університетів світу часто не були такими насправді, а були своєрідною дезінформацією щодо реального стану справ серед світових університетів і часто використовувалися для недобросовісної конкуренції