Дара Корній. "Гонихмарник"

Дара Корній. "Гонихмарник". - Харків, 2010 рік, видавництво "Клуб сімейного дозвілля". 336 стор.

Дара Корній (це ім'я - літературний псевдонім) народилася на Волині, і саме з Волині починається дія її роману "Гонихмарник". А зараз живе у Львові, де ця дія продовжується. Закінчила Українську академію друкарства. Пише також дитячі твори. За її словами, "Гонихмарник" - її перший "дорослий" роман, хоча головними героями його є підлітки, і читачами, мабуть, також.

Експерт Бі-Бі-Сі, телеведучий Андрій Куликов представляє роман Дари Корній. [L]

"Це - оповідь про нелюдське кохання. Парадоксально? У романі Дари Корній "Гонихмарник" гонихмарник-дводушник має надзвичайні сили, бо в ньому не лише людська душа. Отож дивовижно радісно дізнатися, що і злий Гонихмарник здатний на кохання - адже міг би задовольнитися тим, щоби жити душа в душу з самим собою.

Дара Корній
Та, відай, принаймні одна душа в Гонихмарника не на місці - і знаходить собі пару поза власною оболонкою. Душа звичайної людини під час життя залишає її тіло хіба під час сну. В Гонихмарника, певно, інакше - і мандри чарами відбуваються не лише уві сні.

Часом тривожно, але коли Гонихмарник нарешті зустрічається з Аліною, відчуваєш заспокоєння. Аби одна душа знала, що робить інша".

ВІДЕО ДНЯ

Адміністратор премії "Книга року Бі-Бі-Сі" Світлана Пиркало - про роман "Гонихмарник".

"Якщо підлітки всього світу божеволіють від романів Стефані Майєр про вампірів, то українським читачам пощастило ще більше, бо у них тепер є "Гонихмарник". І міфологія в цьому романі продумана чудово, і дія відбувається динамічно, і герої сповідують цінності, яких ми хочемо в літературі: хоробрість, відданість, готовність боротися за свою любов.

Гонихмарники, вони ж градобури, - істоти, які іноді допомагають, іноді псують людям життя. Вони поселяються в чоловіках, яких потім страшенно тягне до жінок - але люблять вони лише жінок з однієї родини, які самі наділені великою силою... Від волинського села до Львова, Лондона і паралельних світів триває дія в романі.

Дара Корній пише живою, простою українською мовою, часом вдало застосовуючи діалектизми, вплітаючи українські міфи. Це приклад якісної масової літератури. Книга має всі шанси стати бестселером і сподобатися не лише підліткам, а й їхнім батькам".

Реклама:

Головне сьогодні