Маріанна Малина. Книга "Випалений шлях"

27
19 жовтня 2010

Маріанна Малина. "Випалений шлях" ('Via Combusta'). Київ, видавництво "Країна мрій", 2010 рік.

Маріанна Малина (наголос у прізвищі на першому складі) народилася на Сахаліні, але навчалася в Україні.

Має спеціальність радіотехніка, отриману в Запоріжжі, та диплом зі спеціальності "Економіка підприємства" з Харкова. Зараз живе у кримському місті Євпаторія.

Її попередній роман "Фіолетові діти" отримав відзнаку конкурсу рукописів "Коронація слова"-2008. Уже в виданому вигляді та книга претендувала на звання Книги року Бі-Бі-Сі 2010.

Цього року Маріанна Малина пропонує продовження - хоч і не з тими самими героями, але в тому самому фантастичному світі - попередньої книги.

"Випалений шлях" - книга, яка розповідає про дітей із паранормальними здібностями, яких невідомі викрадають і змушують навчатися в спеціальній школі для дітей-індиго.

 
Експерт Бі-Бі-Сі, блогер "Української правди" Ірина Славінська представляє книгу Маріанни Малиної.

"Детективна історія-трилер із динамічним розгортанням подій. З мінусів відзначила б велику кількість не дуже вдалих діалогів, із плюс - нормальну "середню" літературну українську мову.

Мій улюблений пасаж - замальовка з уроку російської мови, де учениця пояснює вчительці, чому омоніми - "це фігня". Також: прекрасний епізод-суперечка про "язык, на котором думаешь", і про те, що людина взагалі-то не словами думає, а образами. Можна записувати в цитатник і використовувати на форумах - сredibility цитат має бути доволі висока, бо Маріанна Малина родом із Сахаліну, а живе в Криму.

Хороша сюжетна пригодницька історія - має припасти до смаку любителям жанру".