Як перехворіти грипом собі на здоров’я?

У цій публікації я пропоную альтернативний погляд на процес хворіння грипом - як людина, яка гранично вірить у свій імунітет, і методика хворіння якої не дала жодного збою за останні 5 років. Нікого однозначно не закликаю хворіти за моїм сценарієм - але я хочу розповісти, що в моєму випадку вона працює безвідмовно.

Не буду взагалі казати про загрози вакцинації як то сіль ртуті(!!!) в складі вакцини та реально 1-відсотковий захисний ефект (3 штами проти більш як 300 курсуючих в повітрі аналогічних грипу вірусів), а одразу перейду до позитивної пропаганди здорового перенесення грип-подібних захворювань.

Ритуал "перехворіти за 8-10 годин".

Як тільки починаємо хворіти, з'являються перші симптоми (загальна слабкість, ломота в кістках, біль в очах, поколювання у м'язах). Цей стан просто жахливий, для багатьох -елементарно нестерпний.

Категорично не рекомендую вчиняти як більшість - вживати ліки для зняття симптомів.

Жахаючись насамперед цього болю ("ой, для мене симптоми - це найстрашніше, я краще хворітиму тиждень, але без цих жахливих мук"), ви не вирішуєте проблеми, і подовжуєте собі хворобу на кілька днів, якщо не на тиждень-два. Насправді, ви можете з нею повністю впоратися і за день.

Частина ритуалу вимагає від Вас розглядати появу симптомів не як щось жахливе, а як позитивне і... почати неспинно скаржитися і нити - "ой як мені погано", "ой болять очі", "ой, скрізь коле та у м'язи стріляє", "як мені все тіло ломить", "я захворюю-у-у". Бажано скаржитись якомога наполегливіше і голосніше - всі довкола мають дуже чітко зрозуміти, у кого зараз грип.

Якщо ви в офісі, то доб'єтеся того, що всі співробітники "хором" відправлять вас додому і будуть палко захищати перед шефом. Якщо ваші волання почує і шеф - одноденна відпустка стане повністю легітимною.

Таким чином ви доб'єтеся найголовнішого - відпустки додому. Залізне правило - хворіти треба вдома (там, мабуть, і стіни допомагають) - а якщо серйозно, то хворіти треба горизонтально і в спокої, а не сидячи в офісі та в метушні.

Йдучи додому грипувати, сміливо і чітко декларуйте: "Я лише за сьогодні перехворію, і завтра вже вийду на роботу". Оскільки зазвичай хвороба (симптоми) починається вдень між 12-ою та 16-ою годиною, то час вашої відсутності на роботі складатиме трохи більше половини робочого дня. А смілива декларація ще й зобов'язуватиме ваш імунітет боротися заповзятіше.

З моменту виникнення симптомів обов'язковою ритуальною дією є припинити або максимально знизити харчування - голод допоможе впоратися з хворобою за лічені години (наріжний принцип натуропатії).

Дуже не бажано, аби під час хвороби ваша кров (імунна та обмінна функція) не боролася з хворобою, а працювала на перетравлення всього того, що потрапляє до шлункового тракту. Вам потрібні вільний шлунок і необтяжена їдлом кров для боротьби. Вам потрібна повна мобілізація ресурсів організму до бою!

Ще одним натуропатичним кроком до виздоровлення буде відмова від усіляких компотиків та гарячих чаїв - лише холодна вода, і якомога чистіша і живіша (в ідеалі з місцевого бювету з доброю водою).

З таким набором засобів і приступаємо до головного - до хвороби.

Тож ви голодні, у вас ломота у тілі та інші погані симптоми, але ви вже добралися додому - негайно в ліжко під пухову ковдру набирати температуру! Якщо до цього часу вже почало знобити - це чудово, організм вирушив у запеклий бій швидко і рішуче.

Головне, не дати йому збавити оберти, а вийти на сталу температуру 38-39 С - саме для цього нам потрібна пухова (або якнайтепліша інша) ковдра. Від відчуття холоду вона не врятує, але допоможе довести t до потрібної позначки.

Так, саме так - ви маєте не боротися з температурою, а якомога швидше її підвищувати.

Віруси обожнюють температуру 37 С (до речі на цій температурі відбувається навіть запліднення), а імунітет найлютіше звірствує на 38-39 С - якщо ви вдарите по симптомам і знизите температуру тіла до звичайної, то створите ідеальні умови для процвітання вірусу в організмі. Саме боротьба з симптомами забезпечує вам довге видужання та букет ускладнень.

На етапі відчуття жару можна заварити собі чай з малиною і медом, і як слід пропотіти під ковдрою. Фото okinawa-diet.com
Якщо ж ви швидко ринете у бій з вірусом, у хвороби від браку часу не буде жодного шансу!

Вірус навіть не встигне як слід розповсюдитися по організму і ускладнення не виникнуть.

Отже, ковдра, голод і холодна вода. Необхідної температури (38-39 градусів за Цельсієм) ви досягли протягом 2-3 годин.

Що далі? Така температура може затриматися на півтори-три години - за цей час імунна система в чудових для неї температурних умовах, без обтяжливих обов'язків перетравлювання їжі, на межі своєї мобілізації, швидесенько знищить вірус.

Все! Вірус переможений і ви зрозумієте це по тому, що після відчуття постійного холоду вам стане нестерпно жарко.

Якраз на етапі відчуття жару (спаду температури, вірус переможений, імунітет дає команду збавляти оберти) пропоную виконати обов'язковий ритуал переможця - заварити собі чай з малиною і медом, і як слід пропотіти під ковдрою (на скільки вистачить витримки, у мене не вистачає). Можна лягати у переможний сон, і завтра з невеличкою слабкістю повертатися до повноцінної роботи.

В результати такої блискавично швидкої операції отримуємо - надшвидке і впевнене видужання та мобілізацію (тренування) імунітету, який вже знаходиться після перемоги в активному стані. А це надійно убезпечує від аналогічних хвороб на протязі наступних 2-3 місяців.

Післямова

Не можу знати, чи багато читачів розділяють мій спосіб хворіння і так само серйозно відносяться до нього, як до особливого ритуалу.

Але все ж таки здається, що більшість тягнеться до "якоїсь пігулочки" аби зняти симптоми -помилку, на яку я хотів цим текстом вказати.

Сподіваюся, що декому ці рекомендації допоможуть більше не вчиняти безглузду фармакологічну помилку і зберегти собі ще краплинку безцінного здоров'я.
Реклама:

Головне сьогодні