Штучний інтелект – 7 простих ресурсів про використання складних технологій

Штучний інтелект – 7 простих ресурсів про використання складних технологій

УП.Життя спільно з TEDxKyiv попросили інженера з розробки систем машинного навчання Олеся Петріва розповісти, як можна застосовувати штучні нейронні мережі для вирішення доволі нетривіальних, а іноді і творчих задач.

Довідка: Якщо спростити, штучний інтелект – розділ комп'ютерної лінгвістики та інформатики, що формалізує завдання, які нагадують справи, що виконує людина.

Якщо спростити ще це виконання комп’ютером певних завдань, які виконує людина.

Системи машинного навчання, і те що, звикли називати "Штучним Інтелектом" або штучною нейромережею, давно уже не наукова фантастика.

Штучні нейромережі можливості

ВІДЕО ДНЯ

На цьому ресурсі зібрані цікаві інтерактивні демо застосування штучних нейромереж в різноманітних формах: від синтезу мови, аналізу багатовимірних векторів та розпізнавання жестів, до прогнозування вашого малюнку та синтезу музики.

Розпізнавати об’єкти за допомогою мобільного телефону

Як працюють штучні нейронні мережі? Саме цей доволі простий додаток наглядно демонструє можливості використання популярного фреймворку для розробки штучних нейронних мереж TensorFlow.

Хороший приклад того що, розпізнавання об’єктів можна спробувати вже зараз в себе на мобільному.

Штучний інтелект для малювання

Це приклад застосування штучних нейромереж в доволі креативних цілях.

Нейромережа, тренуючись на тисячах пар зображень котів і скетчів цих же котів, може синтезувати повноцінне зображення кота, отримуючи на вході тільки скетч.

Чудова можливість нарешті намалювати кота в формі буханки хліба.

Спробуйте!

Про штучний інтелект коротко та на відео

Завітайте на Youtube-канал з оглядом найцікавіших робіт в сфері машинного навчання в доволі зручному, зрозумілому та стислому форматі.

Для тих, хто хоче бути в курсі результатів останніх досліджень у цій сфері, але не має можливості витрачати по 2-3 години в день, щоб читати великі дослідження ідеальний формат.

Що з останніх новин?

А це ресурс для тих, хто зацікавлений у використанні можливостей систем машинного навчання, як інструменту для творчості в абсолютно нових формах.

Наявні посилання на статті, інтерактивні демо та, досить часто, на відкритий код.

Наука

Якщо вам цікавіше читати оригінальні роботи, а не огляди, і ви любите грунтовно розібратись в нових методах прямо з фронту науки цей ресурс дозволить годинами не відриватись від сотень нових робіт тисяч дослідницьких центрів, компаній та незалежних дослідників.

Стати частиною спільноти

Сабредіт – присвячений машинному навчанню на найбільшому в світі форумі Reddit – дозволить не тільки бути в курсі останніх трендів технічної складової машинного навчання, але й слідкувати за життям та стати частиною ком’юніті людей, що займаються машинним навчанням.

Олесь Петрів виступить цього року на 10-ій конференції TEDxKyiv. Вона відбудеться 8-9 вересня.

Там Олесь покаже, як просто створити і знищити штучний інтелект, про який всі так багато говорять. Деталі – www.TEDxKyiv.com

УП.Життя є інформаційним партнером події

Реклама:

Головне сьогодні