Тест

Що впарюють вам виробники ліків: про скандальний законопроект 2089

Можу лише уявити, як сильно фармвиробникам допекла наша ідея справедливо знизити ціни на ліки в Україні.

Адже вони ввімкнули всі можливі ресурси (прибічників Богатирьової, медведчуківські телеканали, погрози), щоб знищити законопроект 2089 ще до того, як він потрапить на розгляд у Парламент.

Чому? Відповідь проста: виробники ліків в Україні бояться конкуренції з якісними ліками з Європи за доступними цінами.

Законопроект 2089 закладає простий механізм паралельного імпорту - розширити ринок, посилити конкуренцію і знизити завищені ціни на ліки в Україні.

Я знаю десятки людей, які їздять купувати ліки в Польщу чи інші країни, бо там дешевше. І ви таких людей знаєте також, я переконана.

То чому наші люди мають платити більше, щоб вижити?

Виходить, пацієнти в Україні переплачують сотні і навіть тисячі гривень за ліки зверху, щоб фармвиробник більше заробив? Пацієнтам ніде діти грошей, як тільки зайвий раз спонсорувати фарму?

Про законопроект 2089 я вже писала тут.

Цього разу хочу остаточно і детально спростувати всі брехливі повідомлення, які сьогодні тиражують телеканали кума путіна і телеграми Дубінського.

Усі вони пишуть і говорять як під копірку одну й ту саму нісенітницю, яка не має жодного стосунку до реальності.

Якщо прочитати текст проекту закону, стане зрозуміло, що він не вводить жодних спеціальних винятків для ліків щодо їхньої реєстрації, перевірки якості тощо.

Тобто всі процедури, які сьогодні діють для ввезення ліків в Україну за звичайною процедурою, діятимуть і для завезення ліків за процедурою паралельного імпорту.

Тому всі маніпуляції, які використовують представники фарммафії щодо "неякісних ліків з Європи, які заполонять ринок України внаслідок паралельного імпорту" – ніщо більше, як маніпуляція і брехня.

[INFOCARD]

Сьогодні фармвиробники, які десятками років впарювали нам з вами ліки за завищеними цінами, зараз намагаються впарити відверту брехню.

Усе це робиться лише для того, щоб зберегти недобросовісні мільярдні надприбутки і далі видурювати в пацієнтів останні гроші.

Щоб зберегти статус-кво і нічого не змінювати, фармвирбники здатні і обманювати, і тиснути, і погрожувати. Але ми не боїмося і будемо боротися.

Завдання для вас – стежити за тим, що ви читаєте, перевіряти інформацію, вірити лише фактам і поширювати правду.

Бо ж хто насправді має бути зацікавлений в тому, щоб цей надважливий законопроект ухвалила Верховна Рада України?

Ми з вами – пацієнти, які щоденно купують в аптеках ліки від різних захворювань: від онкології до крапель від нежитю, І щоденно переплачують сотні і тисячі гривень на ліках, які могли б заощадити для інших покупок.

Якщо ви хочете хоч якось допомогти, щоб якісні ліки в Україні стали дешевшими, як і в європейських країнах – розкажіть правду іншим.

Титульне фото: zoommachine/Depositphotos